Wpis z mikrobloga

via Android
  • 2
@Ytarka domówka z okazji nowego mieszkania plus urodziny, wypad do lasu na kwasie, kolacja urodzinowa gdzie zrobiłam mega żarcie. Tak w skrócie ()
  • Odpowiedz
via Android
  • 1
@Ytarka zawsze lubiłam psajko klinaty, a eksperymentowanie podbiło mi wyobraźnię. Rady... Najlepiej zrobić to w dzień, pierwsze dwie godziny mogą mielić więc warto mieć możliwość leżenia z kocykiem. Potem to polecam spacer i obserwowanie świata. Polecam też obcowanie ze śmiesznymi formami, na przykład jedzenie granatu lub zupki typu vifon, wyobraźnia wtedy szaleje xd.

No a ja na ostatnim tripie miałam las i wielki zabytkowy dworek. Robiłam to co zawsze, obserwowałam świat.
Jagoo - @Ytarka zawsze lubiłam psajko klinaty, a eksperymentowanie podbiło mi wyobraź...

źródło: temp_file1973915559877780684

Pobierz
  • Odpowiedz
  • 1
@Ytarka na pewno proponuje się wyposażyć w coś słodkiego do picia i jakąś owocowa przekaske albo coś w tym stylu bo to będzie długi spacer :P dobrze jest też sprawdzić godzinę w której się zarzuca żeby pozniej wiedzieć mniej więcej jak się stoi z czasem. Pamiętam, że na moim najlepszym tripie w lesie doszliśmy na podmokła łąkę i moczyliśmy sobie stopki ale do picia mieliśmy tylko wodę a mieliśmy smaka na jakiś
  • Odpowiedz