Wpis z mikrobloga

Właśnie pomyślałem sobie, że rząd i przedsiębiorcy powinni promować i stwarzać lepsze warunki do pracy i życia w Polsce dla KOBIET! Ekskluzywne warunki wyłącznie dla kobiet. Dlaczego? Żeby może więcej kobiet chciało wrócić do Polski lub kobiety innych narodowości chciały osiedlić się w Polsce. Wiem, że tutaj na wykopie wśród wielu chłopców panuje przekonanie, że jak to tak można, przecież mamy równouprawnienie i słychać od razu podnoszący się jazgot młodych byczków, ale posłuchacie mnie panowie . Populacja kraju leci na pysk. Stosunek ilości kobiet do mężczyzn jest na waszą niekorzyść, rośnie i będzie rósł, bo imigracja to obecnie w większości faceci. Im więcej kobiet tym lepiej dla nas, a żeby było ich więcej trzeba je zachęcić. Mówię wam to ja, kolega z internetu, co mi czasem mówią ludzie, że mam dobre pomysły.
  • 3
  • Odpowiedz
@Ojtakmordo: owszem możemy, ale myślę, że jednak bardziej powinniśmy skupić się na kobietach i promocji kraju jako bezpieczny i przyjazny dla kobiet w sensie, że są mile widziane i mają tu łatwiej. Ty jako facet i wielu innych uwierz mi, że jak poznasz kobietę, którą pokochasz i będziesz chciał założyć z nią rodzinę to zacznie ci się chcieć o wiele bardziej tworzyć godne warunki życia dla tej rodziny, której będziesz częścią
  • Odpowiedz