Wpis z mikrobloga

#mecz nie wiem czy jakiś drugi rzut był, ale odswiezylem i znów były bilety, ale.ponownoe żadnych nie można kupić, no i odpalili jakiś timer, że niby mam nieukończone zakupy i mnie #!$%@? xD
  • 10
  • Odpowiedz
@Miglancu: Wszyscy bilety kupili, albo dostali komunikat o braku biletów, a ja #!$%@? dalej mam pasek odczekiwania. Rozumiem jakbym miał jakieś łącze radiowe w środku lasu, ale włączyłem portal punkt 14ta i dalej jestem w dupie.
  • Odpowiedz
  • 0
@mr_bless: @joneq0 ja nie miałem paska drugi raz, po tym jak mnie #!$%@?, znów instant log in ale już z info o braku biletów, 2 min timer, wyjebka i teraz mam pasek. Na kompie nawet nie chce się przeładować strona, a na tel pasek
  • Odpowiedz
@Miglancu: Też mnie wywaliło po 30min ale od razu jestem w koszyku. Wcześniej były na czerwoną strefe po 200 euro i fans first po 30 a teraz wyświetlają się tylko fans first, ale i tak nie można dodać do koszyka.
  • Odpowiedz
  • 0
@mr_bless: ja to sie obrazilem na uefa, pilke i ludzi, ktorzy kupuja tylko po to, zeby opchnac dalej za 1000% ceny, #!$%@?, obejrze przed TV. TERAZ TO JUZ NIE CHCE
  • Odpowiedz