Wpis z mikrobloga

Przerosla mnie praca dyplomowa (inzynierska), nie jestem prawdopodobnie skonczyc przed terminem oddania 31 marca, promotor nie wie co w takim wypadku, bos zamkniety. Ktos tak mial, co sie nalezy zrobic? Powtarza sie semestr w ramach niezaliczonego przedmiotu seminarium? #uam
  • 7
  • Odpowiedz
  • 1
@hyperjay wygoogluj coś takiego jak obrona w trybie eksternistycznym. masz 2 lata na złożenie pracy od dnia wykreślenia ze studiów, ale nie wiem czy to jest na każdej uczelni. wszystkie przedmioty masz zaliczone i została Ci jedynie ta praca?
  • Odpowiedz
@hyperjay niewiem jak z inżynierką, ale na magisterce pisałem do rektora podanie o przedłużenie terminu i wtedy mogłem pracę chyba oddać jakoś 2 miesiące później. Problem w tym, że promotor musi się pod tym podpisać i zaopiniować xD jak leciałeś w #!$%@? to będzie ciężko
  • Odpowiedz
@hyperjay: składasz podanie o przedłużenie terminu albo kładziesz na to jaja i powtarzasz semestr, tak czy inaczej maila jakiegoś trzeba naskrobać bo chyba pozwolenie też trzeba było na to uzyskać. Słabo pamiętam bo dawno to było ale byłem w podobnej sytuacji, ważne żeby uczelnia wiedziała co zamierzasz
  • Odpowiedz