Wpis z mikrobloga

@PozdroMleczny: Jeśli miałbym opisać CEO (Centaur Entuzjasta Odleżyn) jednym zdaniem to zdecydowanie narzuca się słowo - nietypowy. Jak Kondonowiczowi dupa gniła to ten rysował odleżynę tłumacząc że widok gnijącej dupy jest zbyt mocny i też nie chce upokarzać knurską świnię. I ten sam chłop pokazuje zaszczanego, brudnego Kondonowicza w pieluchach który siedzi trzeci tydzień w tych samych ciuchach i jego gnijące ciało. I jeszcze chłop wrzucił na miniaturkę zdjęcie usuniętego paznokcia
  • Odpowiedz
@goomp: tam wedlug mnie powinny wkroczyc jakies sluzby panstwowe, konona dozywotnio choroszcz albo DPS a tych #!$%@?ów wszystkich dookoła pozamykać albo #!$%@?ć mocne wyroki.
  • Odpowiedz
@PozdroMleczny Aż dziwne że w tym syfie, smrodzie i brudzie nie wdało mu się jeszcze jakieś zakażenie przez te niegojące się cukrzycowe rany, które może już gniją w jakiś sposób.
  • Odpowiedz
  • 1
@Creyshi mnie to dziwi że jego to nie boli. Przecież to jest dziura ziejąca, mięso na wierzchu. Mnie szczypie palec przez kilka dni jak się zatne kartka papieru a on funkcjonuje z takim kraterem 🤦🏻‍♀️ @Zly_On
  • Odpowiedz
@Alzena No właśnie, to jest rana na kilka cm. A czemu nie czuje? Może czuję, #!$%@? wie, z tej lateksowej szkolnej się nic nie dowiesz przez cenzurę. No i może mu aron "psika tym całe te odkażającym" jak major wiele lat temu co mu paluch spuchł i wyglądał jakby miał zaraz odpaść, więc jakoś się to trzyma na razie.
  • Odpowiedz