Wpis z mikrobloga

Pewnie słabo zarabia jako nauczyciel WF, więc musi dorabiać na zamachach jako agent FSB. CSI wykop, co myślicie ?
Linku nie daje bo się odpala zdjęcie z rannym zamachowcem. CSI wykop sobie poradzi ze znalezieniem tego na twitterze xD

Drugiego faceta w niebieskiej marynarce, którego Nechta zidentyfikowała jako agenta SVR, znaleźli już Zacharow i Litawrin (i sprawdziłem, mają rację, to naprawdę nauczyciel wychowania fizycznego z Troica, Dmitrij Erokhin)


#ukraina #wojna #rosja
Szinako - Pewnie słabo zarabia jako nauczyciel WF, więc musi dorabiać na zamachach ja...

źródło: XDDDDGDSGGDG

Pobierz
  • 6
@Szinako: ogólnie te CSI, które aktywowało się w szukaniu agentów FSB na miejscu (na bazie tego, że ziomki mieli niebieskie swetry), to trochę śmiech. Tam widać, że Putin został złapany z gaciami w kolanach, a jedna i druga strona próbuje do tego sobie dorobić dodatkową ideologię.
via Wykop
  • 2
ogólnie te CSI, które aktywowało się w szukaniu agentów FSB na miejscu (na bazie tego, że ziomki mieli niebieskie swetry), to trochę śmiech


@000loki: Tyle osób o tym bredzi, a jeszcze nie widziałem, żeby któryś podał logiczny powód, po co agenci FSB mieliby być na miejscu zamachu terrorystycznego, który jest przez nich niby przeprowadzany xD. To miałaby być jakaś kontrola jego przeprowadzenia czy co ( ͡° ʖ̯ ͡°
@Szinako: jak dla mnie jedyny logiczny powód jest taki, że agenci FSB mogą być wysyłani w miejsca zgromadzeń, żeby ew. interweniować kiedy obywatel jakiś zdecyduje się trzymać niewidzialny transparent, czy coś w ten deseń. Ew. notować treści, które płyną ze sceny. No i wtedy by to miało sens, że jakiegoś tam zidentyfikowali, ale nie byłoby ich tam, gdyby ten zamach organizowali. Zamach to zagrywka ISIS, które po prostu obnażyło ruską małpę
@000loki: no bo tak jest jak piszesz. Tym razem kozojebce wyprzedziły maupe z kremla. Tam co ktoras osoba robi w służbach,czytalem kiedys jakąś ksiązke gdzie to bylo tak przestawione. Więc nie dziwne ze tam jakis z fsb czy wojska sie trafi
via Wykop
  • 0
ja pierdziele ale ci robota przypadła :D współczuje


@webkns: Obalanie śmiesznej ukraińskiej propagandy to nie jest robota, tylko obowiązek. A gdy przy okazji można wyśmiać tych robertów i innych bombasticków to już czysta przyjemność.