Wpis z mikrobloga

@matt-pitt: To jest oczywiste, że frakcja Morawieckiego od dawna chce przejąć władzę w Pisie, a Mati chcąc ratować własny tyłek nie będzie miał nic przeciwko upadkowi karakana i ziobrystów
  • Odpowiedz
  • 1
@Zenek_: To ja też wiem, ale tutaj o Dudzie pisałem, bo chyba potwierdził po której ze stron jest.

Zgodnie z planem będzie Morawiecki na prezydenta albo brak poparcia Dudy dla kandydata z PiS (mimo wszystko politycznie dość duży kaliber), a później na poparciu Morawieckiego zbudowanym w wyborach przejęcie władzy w pisie.
  • Odpowiedz
@matt-pitt: Mastalerek raz w życiu wykazał się sprytem ( ͡° ͜ʖ ͡°) Karakan jest na wylocie i tylko ściąga partię w dół, pora zacząć dbać o własny tyłek
  • Odpowiedz
  • 1
@Zenek_: W tym momencie dla mnie najciekawsze jest jakim dokładnie śladem pójdzie to pęknięcie, obstawiam:
- Ziobryści + Czarnek będą się tulić do Bosaka i Narodowców
- Morawiecki, Duda, Szydło, Dworczyk itp - pis 2.0

Ciekawi mnie w tej całej układance kto wypadnie z obiegu, taki Kaczor to na 100%, ale jest jeszcze Błaszczak, Terlecki, Brudziński, Obajtek itp. itd. a ciekawi mnie to dlatego, że im więcej znanych nazwisk odpadnie tym
  • Odpowiedz
Ciekawi mnie w tej całej układance kto wypadnie z obiegu, taki Kaczor to na 100%


@matt-pitt: Bez Kaczyńskiego nie ma PIS, Kaczyński to jest PIS. W tej partii nie ma ludzi z charyzmą. Rozmawiałem ze starszymi pisowcami, dla nich Kaczyński jawił się jako silny mąż stanu, który podporządkował sobie resztę tej bandy, do tego jako człowiek skromny, społecznik dla którego państwo jest ważniejsze od życia prywatnego. Wiem że to głupie, ale
  • Odpowiedz
@szczurek_87: Nie twierdzę że nie będą próbować, jedynie że mają gigantyczny problem. Kaczyński się odkleja i traci swoją "moc" oddziaływania, z czasem będzie jeszcze gorzej, będzie ciągnął PIS na dno. Z drugiej strony to była partia wodzowska pełna miernot, którzy dla pieniędzy i stołków sami by się pozarzynali. Tak więc i tak źle i tak niedobrze, ale jakoś szczególnie mnie to nie martwi.
  • Odpowiedz
@matt-pitt Duda w trakcie pierwszych rządów PiS był zastępcą Ziobry w Ministerstwie Sprawiedliwości, ciekawe co się tam wydarzyło, że panowie od tego czasu nie pałają do siebie sympatią?
  • Odpowiedz