Wpis z mikrobloga

@janusz_z_czarnolasu: przez gardło wam nie przechodzi, że was rudy wyru**ał lepiej niż Upiór z Żoliborza. Jesteście warci jeszcze mniej niż pisowce, a to nie lada osiągnięcie być wartym mniej niż ziobro.
  • Odpowiedz
@janusz_z_czarnolasu: pisowcami gardzę tak samo jak platformersami i komuchami z szeroko pojętej lewicy.
@yazir: jakoś nie widzę by się pisiory bały :D Platfusy jeszcze zrobią z nich męczenników i dadzą rakjetfjul do kolejnej kampanii.
  • Odpowiedz
@dqdq1: pewnie, że się nie boją, jeszcze zrobią sobie z tego igrzyska :D I masa ludzi ich posłucha bo masa ludzi nie może przetrawić rudego oszusta, a partia karakana odpowiednio im zagra.
  • Odpowiedz
przez gardło wam nie przechodzi, że was rudy wyru**ał lepiej niż Upiór z Żoliborza. Jesteście warci jeszcze mniej niż pisowce, a to nie lada osiągnięcie być wartym mniej niż ziobro.


@Fipaj: Ale niby w jaki sposób? Ja jestem bardzo zadowolony przede wszystkim z działań w sprawie TVP, prokuratury, sądów. Rozliczenia też się zaczęły. W jakiej sprawie wyr*chał? Ja dosłownie głosowałem za tym co teraz dostajemy. Jestem usatysfakcjonowany.
  • Odpowiedz