Wpis z mikrobloga

Księżyc ślepił mi w okno przez ostatnie noce i nie dawał spać, więc uznałam, że przynajmniej spożytkuję ten czas kreatywnie. Parę małych, już trochę zakurzonych drewnianych pudełeczek od dawna czekało na ozdobienie - no to dostały po kawałku nocnego nieba ( ͡° ͜ʖ ͡° )*:

Na boczne ścianki pewnie wrzucę trochę detali wypukłych, żeby nie było zbyt płasko, a potem podmaluję część motywu farbą świecącą w ciemności. Konieczna będzie też podmiana zawiasów, bo te zamontowane domyślnie były jakieś takie do niczego. Na razie pudełka są rozkręcone - tak ozdabia się je dużo wygodniej.

Więcej moich szpargałów twórczych jak zawsze na #apaturiart :)

#rekodzielo #handmade #diy #tworczoscwlasna #hobby #chwalesie #ksiezyc
Apaturia - Księżyc ślepił mi w okno przez ostatnie noce i nie dawał spać, więc uznała...

źródło: Pełnia_01

Pobierz
  • 14
  • Odpowiedz
  • 0
@hedgie: Na razie jeszcze nic nie jest podmalowane farbą świecącą w ciemności, ale docelowo księżyce i gwiazdy będą świecić :) Żeby efekt świecenia był wyraźny, najlepiej naświetlać tak około godziny.

@Ziombello Dzięki! Słuszna uwaga, przy rozmontowanym pudełku czasem łatwo zapomnieć, którą stroną spasować wieczko ;)
  • Odpowiedz
  • 1
@odislaw: Nie ma sprawy, zapraszam! () Jeśli projekt miałby być mocno personalizowany / z dużą liczbą detali, najlepiej podesłać mi zapytanie z wyprzedzeniem minimum trzech tygodni, żeby można było na spokojnie przedyskutować wszystkie szczegóły.
  • Odpowiedz
  • 0
@guest: Nic dziwnego, bo jeszcze ich nie ma :) Kiedy wykonuję projekty według własnego pomysłu, wyżywam się twórczo i nie projektuję zdobień pod konkretną cenę. Ot, wycenię, kiedy skończę.
  • Odpowiedz