Wpis z mikrobloga

O co w zasadzie chodzi że cała wataha i wykop wychwalają wardętke za szachy 5D i że #!$%@?ł ten film nitro i nie ma już co na niego patrzeć? Jedynym ciekawym faktem jest to że Wardęga miał do niego dostęp i do tego zdjęcia z restauracji + typowe dla Wardęgi rzucenie petardy w wykop bez żadnego pokrycia żeby się i tutaj coś działo. Ten film pokazuje że konop krył boxdela i dość oczywisty fakt (przynajmniej dla nas mam nadzieję) że Wardęga manipulował i robił wszystko żeby wrócić na tron szeryfa i jak najwięcej ugrać na tej aferze. Może błędem było zapowiadanie filmu że ma zniszczyć Wardęge i odkryć coś niesłychanego a tak pokazał na niego w miarę oczywiste fakty ale overall to spoko nowe światło ale głównie na konopa i całe te jebiące środowisko.
Insulinowy masturbator typowo w swoim stylu musi wcześniej się wypowiedzieć żeby nadać narratywe jaka mu odpowiada żeby przypadkiem ludzie nie musieli myśleć sami.

#famemma
  • 16
  • 1
@LogicznaKalkulacjja
No tak, prawdą jest że przez jego stream dostało się jeszcze boxdelowi ale nadal nie dyskredytuje to tego filmu nitro i nie wybiela obu szeryfów. Dodał po prostu kolejną osobę to kotła żeby od niego się odczepić.
Jest to stosowanie takich typowych dla niego zagrywek i faktycznie najczęściej to działa, pewnie i teraz to zadziała ale niemniej uważam, że to jedynie nadawanie narracji a nie odpowiadanie na cokolwiek.
@Wykladzina55: Ja wiem że Wardega nie jest krystaliczny i kwit też się zgadzał ale przeczytaj co piszesz.

Julia powiedziała że Wardęga to robi dla wyświetleń więc to prawda bo tak mówi

Olciak mówi że Boxdel nie zrobił nic złego ale kłamie bo przekupiona mimo że nie ma na to dowodów
@LogicznaKalkulacjja: Połącz kropki. Olciak właśnie mówiła początkowo że Boxdel zrobił dużo złego, dopiero po czasie zmieniła swoją wersje, ciekawe dlaczego ? Postać Julii była do tej pory anomimowa, dopiero teraz na filmie Zyniaka zabrała po raz pierwszy głos
@wychodek5: chyba nie dociera do Ciebie fakt, że tych 3 zjebów Baxton, Dubiel, TheNieTwojSyniak miesiącami zbierali "brudy" na Wardęgę i nakręcili takie gówno, że nawet nie wyszło bo było aż tak słabe. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
O Konopie nic mówił, bo ustali, że sam będzie się bronił, więc gdzie tu jakakolwiek narratywa? Chłopie ogarnij.