Wpis z mikrobloga

#kryptomireczki #kryptowaluty #nft #blockchain #krypto #ethereum Cześć Krypto-Mireczki, Potrzebuje pomocy :-/ pracuje w firmie której polem działania jest web3, blockchain, krypto itp.. Rozdali nam ostatnio NFT (w ramach bonusu) i we wtorek ma być ich tzw. "presale".. A ja ni-#!$%@? sie na tym nie znam, bo ja "tam tylko sprzątam".. Jest to dla mnie totalny ABSTRAKT..

Generalnie pytałem żeby zrobili jakiś tutorial dla matołków jak to sprzedać żeby zarobić, coś tam potłumaczyli ale nie wszystko rozumiem.. mam parę pytań może mi coś podpowiecie.. załączam zdjęcie tego NFT - z raczej jego dane..

Od siebie dodam tylko, że posiadam portfel MetaMask, i umiem kupić sobie do tego portfela jakąś walutę np. Etherum :)

1. Jeśli chodzi o samo NFT - co oznacza parametr multiplier? u mnie jest x7, co to daje, wpływa jakoś konkretnie na jego wartość?

2. Jaka jest różnica między "presale" który ma trwać od wtorku do czwartku a gdybym sam to sprzedam potem na blur.io, firma się dopero rozkręca, ma już niezłe wyniki - więc może bedzie to wiecej warte?

3. Generalnie nie ruzmiem o co chodzi z tym "presale", wyczyttałem że to polega na tym że cześć ludzi któzy sa na białej-liście może sobie wtedy kupić to NFY po niskiej cenie żeby potem sprzedać drożej.. no ale ja już mam to NFT, czyli ktoś ode mnie to kupi? Sprzedaż na blur.io jest raczej prosta - natomiast nie mam zielonego pojęcia jak ma wyglądać to "presale"

4. Na załączonym obrazku Floor price to ok ~2,5tys $ - czy to znaczy że podczas "presale" tyle to bedzie warte - czy właśnie bedzie warte więcej? kto ustalą cenę sprzedaży-z automatu jakoś? czy ja musze wpisać np. 3000$ xD.. podobne pytanie gdybym to potem chciał sprzedać na blur.io - mam wystawić cene sprzedaże równą floor price czy jakaś swoją dowolną??

5. I teraz najważniejsze.. Koleś z pracy mówi, że żeby wziąć udział w "presale" trzeba mieć w portfelu ~1ETH co daje ok 13tys. zł a to już trochę grosza.. no i pytanie po co ta kasa? jako depozyt? czy ona zostanie zwrócona po sprzedaży? czy ta kasa jest bezpieczna..

6. Najbardziej mnie nurtuje jaka bedzie róznica gdybym to sprzedał "normalnie" przez blur.io a jaka gdy poprzez "presale" bo jak np. 1tys zł to szkoda nerwów..
PlugaweWarzywo - #kryptomireczki #kryptowaluty #nft #blockchain #krypto #ethereum Cze...

źródło: Przechwytywanie

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
@PlugaweWarzywo:

1. Multiplier to jest swego rodzaju unikalność twojego przedmiotu. Według oficjalnej stronki kostka może mieć multiplier pomiędzy 3 a 10. Zakładam, że będzie się to przekładało na łatwość zdobywania tokenów $BLOCK w późniejszej fazie projektu.

This collection introduces various utilities for each Dice, set to unfold alongside the progression of the BlockGames Player Network. Each Dice features a rarity multiplier ranging from 3x to 10x, with accompanying benefits.

2 oraz
  • Odpowiedz
@kisiel95: dzięki za wyczerpujące odpowiedzi.. ja tam się zajmuje motion designem, animacjami..
chyba to jednak oleje i po prostu sprzedam to co mam.. nic nie strace a nawet coś zarobie, kase zostawie i moze coś na wzroscie ETH też zarobie..
  • Odpowiedz
Zawsze możesz odkupić najniższy tier jak cena spadnie żebyś ewentualnie załapał się jak cena będzie rosła.
  • Odpowiedz