Wpis z mikrobloga

Jaki odkurzacz pionowy polecacie?

W ogóle ma takie coś sens w kontraście do klasycznego odkurzacza? na internecie mydło i powidło, żadnych konkretów
Da się taki odkurzacz wykorzystać do tego aby odkurzacz np auto na dworze? czy baterie szybko padają, bo podają info że bateria starcza na 20 minut pracy to tak słabo trochę, bo można nie zdążyć odkurzyć i pewnie szybko lecą, w sensie że trzeba kupować nową.
No i przede wszystkim jakie ssanie jest w takich odkurzaczach?
do 1000zł idzie coś dobrego znaleźć? chociaż wolałbym taniej.

A jak się nie da, to klasyczny odkurzacz jakiś, taki minimun kilowat aby to ciągnęło dobrze. teraz mam cobrę 2000, nawet i 1.2kW może brać.

#agd #odkurzacz #sprzatanie
  • 5
  • 0
@jokey:

dreame t30 neo

Odkurzacz bardzo szybko się zepsuł a reklamacja została odrzucona z powodu dostania się kurzu do silnika. Odradzam zakup

Nie polecam.. szczotka odkurzacza po 3 miesiącach użytkowania do wymiany koszt nowej prawie 400zl... Producent twierdzi iż wada powstała ze złej konserwacja...co jest dla mnie totalna bzdura, odkurzacz używany codziennie w domu 100m2 . Za takie pieniądze oczekiwałam dobrej jakości sprzętu..a tu się zawiodłam

Urządzenie w miarę ok, chociaż
@r5678: Słuchaj, to wszystko zależy w jakiej kategorii chcesz go traktować. Jeśli szukasz odkurzacza, który będzie "wspomożeniem" klasycznego sieciowego Zelmera, możesz postawić na odkurzacz typu Xiaomi Vacuum G10 lub Tefal TY9690. Masz tu klasyczne turboszczotki. W przypadku Tefala giętką rurę typu "flex" i wymienny akumulator, natomiast w Xioami masz bardzo dobrą siłę ssania i mega prosty system czyszczenia. W granicach 1000-1400zł to całkiem dobre odkurzacze. Jeśli natomiast chcesz w 99% wyeliminować
Notakaprawda - @r5678: Słuchaj, to wszystko zależy w jakiej kategorii chcesz go trakt...

źródło: IMG20240324191603

Pobierz
@r5678: to ja powiem tak: 2 lata temu przesiadłem się z klasycznego odkurzacza na pionowy bezprzewodowy marki uwaga: qilive z auchan za 270zł. Od tamtego momentu to aż chce się sprzątać - bez przepinania kabla, leciutko raz dwa i cała chata odkurzona. Na podłogach panele/płytki bez dywanów. Żwirek kota wciąga (na najmocniejszym ssaniu). Bateria jeszcze nie wygląda na zmęczoną, cały czas jestem w stanie odkurzyć całe mieszkanie na jednym ładowaniu, nie
  • 0
@Notakaprawda: @PeeWuu

Zagłębiając się dalej w temat pionowych - zrezygnowałem z tego.

ostatecznie kupiłem klasyczny odkurzacz. Padło na Philips FC9333/09 i w sumie może być. Był tani, bo kosztował 399zł lekki, mały. trochę nieporęczny bo rączka jest na przodzie zamiast na górze, nie ma regulacji mocy ssania. rura mogłaby być bardziej elastyczna, bo tak łatwo się nie dopasowuje do kąta w którym stoi, i jak cofasz się to można odkurzacz przewrócić