Wpis z mikrobloga

Mam Switcha z atmo 1.2 i FW 11. Mam kilkaset gier ale jest kilka nowych które chciałbym zagrać, niestety one wymagają FW i atmo nowszego. I nie wiem czy się za to zabierać. Może ktoś umie pomóc?

a i może wiecie, czy jak zrobię update to te gry co mam aktualnie na karcie pamięci, innej niż zrobiłbym nowy system, będą działać czy trzeba będzie od nowa instalować?

#nintendoswitch #nintendo #gry #warez #grajzwykopem
  • 21
  • Odpowiedz
@NowyStaryMirek wszystko moderacja zdejmuje wszystko można znaleźć
jak ktoś ma cię za rękę prowadzić to nie zadziała ty musisz zrozumieć co robisz bo #!$%@? coś
aio switch updater jest dość prosty
  • Odpowiedz
@NowyStaryMirek nie konsole tylko najwyżej atmosphere się wysra
switcha ciężko uceglić najdalej doszedłem do jednokolorowego ekranu na którym wisiał

ważne żebyś zrozumiał co robisz żeby kolejność dobra itp ten aio switch updater chyba ma tam opisane co robić
  • Odpowiedz
@NowyStaryMirek: co to znaczy wgrywa do środka konsoli wg ciebie? no ludzie.

w konsoli masz kartę microsd, musisz na nią przekopiować nowe pliki atmo, zrobić update hekate na tym czym wysyłasz payloada (rcm loader czy coś), ściągnąć nowy fw i też go skopiować, po wszystkim zrobić update na nowszy firmware aplikacją daybreak. wszystko jest KROK PO KROKU opisane na linku, który ci wysłałem przed tym, jak skasowałeś poprzedni post.
  • Odpowiedz
  • 0
@inrzynier ja się nie znam na tym, myślałem że w pamięci wewnętrznej konsoli się coś podmienia tak jak w telefonie jak się robi custom rom. Jak nie chcesz pomóc to nie. Najpierw napisałeś że wystarczy skopiować trzy pliki na sd a teraz że trzeba coś grzebać gdzieś tam wgrywać. I nie znam tak dobrze angielskiego żeby ryzykować.
  • Odpowiedz
@NowyStaryMirek: to jak cię przerasta skopiowanie kilku folderów i uruchomienie jednej aplikacji to sobie daruj. wymagasz prowadzenia za rękę, a nie wiadomo czy masz emummc czy na nandzie masz ten custom firmware, nie wiadomo czego używasz do wysłania payloadu, nie wiadomo czy wiesz jak wejść do homebrew launchera.
  • Odpowiedz