Wpis z mikrobloga

Nic mnie tak nie wkurza ostatnio jak ci psycho fani tego buddy. Nic kompletnie do typa nie mam. Nie wiem czy nakradł czy dorobił się jakoś sam w dupie to mam szczerze ale jego fani w większości to są takie debile że masakra. Chłop kręci na nich hajs dzięki czemu co chwilę może sobie pozwolić na kolejny dream car z salonu a te jego pieski nadal jeżdżą starym rozwalonym BMW ale ważne że wrzucili mu 2 stówki na losy za jego ciężką pracę na YT XD. Powiedz coś złego na pana Buddę albo na jego "cudowny film" to cię zjedzą że mu zazdrościsz pieniędzy i tego że on ma a ty nie masz XDD. No debile do potęgi. Jak wgl można się jarać filmem który spokojnie mógłby wlecieć na YT albo na jakiegoś netflixa czy coś a nie do kin. Ja gdybym był fanem motoryzacji i jego osoby to byłbym wręcz rozczarowany że gość mając takie możliwości tworzy film o influ zamiast coś pokroju F&F w wersji polskiej. Ktoś coś #!$%@? o motywacji że film jest super motywujący. Jego fanów to chyba zmotywuje do wydania kolejnego hajsu na jakieś losy i inne #!$%@? muje. Jak można napychać kieszenie milionerowi i jednocześnie być z tego dumnym. Nie pojmuje tego. Nie wiem który random gorszy pana buddy zwykłego dzieciaka 98 czy 321 bungee. Jedni i drudzy chyba z tej samej lokalizacji brani byli.

#budda #famemma
  • 7