Wpis z mikrobloga

chodzenie do sklepu ma obrażać chrześcijan ? xD


@SgtAlApone_: jakby to jeszcze byli chrześcijanie to może jakby jakieś dewotki co nie rozumieją wolności wyboru by się przejęły, a to jakieś gimboateiści szukający atencji
  • Odpowiedz
  • 216
chodzenie do sklepu ma obrażać chrześcijan ? xD


@SgtAlApone_ juleczka nie ma w życiu żadnych osiągnięć, jedyne czym się może pochwalić to kolczyki i tatuaże więc to czyni wmawiając sobie różne rzeczy.
  • Odpowiedz
@WielkiNos: ja w czerwcu żyje dla takich momentów by oglądać #!$%@? dewiantów seksualnych tym, że mam czelność iść do sklepu obok ich gusł na ulicy, bo chłop z chłopem se nie może wziąć ślubu czy coś
  • Odpowiedz
juleczka z kolczykami i tatuażem trigerują katolików?


@jan_zwyklak: nie, ale one uważają że w 2024 ktoś tą ich "alternatywność" bierze na poważnie w sytuacji kiedy każda julka wygląda tak samo xD O NIE RAJSTORY Z DZIURAMI, JESTEM TAKA OBRAZOBURCZA, TAK JAK KAŻDA JEDNA 15 LATKA xDDDD

Te dewoty które ma to niby obrażać przez ostatnie 30 lat widziały bardziej prowokacyjne style u gimboateuszek więc mają #!$%@?, młodzież i to jak się
  • Odpowiedz
@WielkiNos: juleczka nie ma w życiu żadnych osiągnięć, jedyne czym się może pochwalić to kolczyki i tatuaże więc to czyni wmawiając sobie różne rzeczy.


To jest Juleczka? Myślałem, że to femboj a katolików obrażać ma to, że chłop się za babę przebrał.
  • Odpowiedz