Wpis z mikrobloga

  • 0
@MGersdorfXD no właśnie bo ich nie ma XD Każdy ma tylko domysły i poszlaki a dowodów brak wykopki
Ale od miesięcy @10kobla krzyczy najgłośniej to pewnie już ma jakieś twarde dowody
  • Odpowiedz
@eNse: Tobie nawet gdyby podsunąć pod nos dowody, to byś pisał, że nie ma dowodu. Nawet w poprzednim wpisie @ElementalX7 oskarżasz go o kłamstwo. Nie kumasz, że Budda ma 2 Lamborghini. Jedno "kupił" na Aleksandra Krcha Marketing Group w tym samym czasie kiedy pomagał przy promocji loterii MGP, a drugie na czeską spółkę. Wydaje mi się, że te "Grażynki" odnosi się właśnie do czeskiej spółki i sposóbu działania buddy czyli kupowania
  • Odpowiedz
  • 0
@10kobla bo uja macie nie dowody i po prostu już nie mogę wytrzymać z tych teorii spiskowych xD
Połowa supercarow w Polsce jeździ na czeskich blachach po to żeby ominąć złodziejska akcyze ale do Waszych móżdżków to nie potrafi dotrzeć.
A na twin turbo jest kwit na zakup, więc jak na razie to nie macie nic poza domysłami xD
To że zaniżona kwota? No pewnie było sprzedane jako uszkodzone i co z
  • Odpowiedz
@eNse: A czy ja kiedykolwiek mówiłem negatywnie o czeskich blachach?

"To że zaniżona kwota? No pewnie było sprzedane jako uszkodzone i co z tego? Trzeba umieć kombinować, pieniądze na ulicy nie leżą" To są Twoje domysły?

Wykop umożliwia wpisanie użytkownika na czarną listę. Zawsze możesz wpisać mnie i innych.
  • Odpowiedz
  • 0
@10kobla wiem po prostu jak wygląda handel droższymi samochodami :) Sto procent sprzedane jako uszkodzone aby uniknąć złodziejskiego haraczu
  • Odpowiedz
  • 1
@eNse: W ten weekend lub na początku nowego tygodnia ma się pojawić materiał na temat buddy. Już widzę jak te dzieciaki będą płakać i pisać team budda wszędzie XD
  • Odpowiedz
  • 0
@10kobla: Materiał będzie za jakiś czas bo muszą zebrać więcej brudów na jego temat. Prędzej ma się pojawić post aby podgrzać atmosferę przed materiałem na temat buddy.
  • Odpowiedz