Wpis z mikrobloga

#odkurzacze Mam dość chińszczyzny na akumulatorze na 10minut, jaki zwykły odkurzacz na kablu warto kupić do tysia?
Bosch BWD421PET wpadł mi w oko ale zbytnio testów, które nie są sponsorowane to nie widziałem.

Za czym warto się jeszcze rozejrzeć? Jakby miał pranie tapicerki to byłoby spoko.
#agd
  • 9
@KuliG jesli ma byc pioracy to szedl bym w strone np karchera se 5.100 ale cenowo okolice 1,3k. Naprawde fajne maszyny piorace to bardziej okolice 1.8k np numatic george. Jesli zdecydujesz sie olac pranie to polecam odkurzacze miele
@KuliG ich wyglad jest juz kultowy :p musisz poczytac, poogladac komentarze na np allegro itp :) george pracuje w wielu studiach "ditajlingowych" czy innych miejscach zarobkowego/profesionalnego sprzątania. Miele tez maja taka szczote. Numatic to taki turbo prosty wół roboczy
  • 0
@xyz_xyz wlasnie na youtubie tego georga ogladalem to wygląda nieźle, ale za duzy koszt żeby tylko w mieszkaniu tego używać ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@KuliG: Thomas Amfibia. Mam 4 lata i powiem Ci, że oprócz Samsunga Jet którego używam na codzień, to #!$%@? mistrzostwo świata. Od groma też ich sprzedajemy i są naprawdę wielozadaniowe.