Wpis z mikrobloga

@Hogataa26 akurat z tymi tańcami to Bartek przegiął. To nie była nawet konkurencja, ot zabawa. Mógł zrozumieć że Luiza nie traktuje tego poważnie i nie jest za bardzo "gibka" w tańcu. Aczkolwiek zastanawiam sie czy nie będzie z nią podobnie jak z Rochem, tzn. Jeśli wygrywam konkurencje to zajebiscie, jeśli przegrywam to uzgadnianie że inni przesadzają z niezdrową konkurencją (przypuszczenie moje). Czas pokaże.
@Hogataa26: no i jak już było kilka takich sytuacji, to podświadomie czujesz ze znow ktos moze sie przyczepić i czujesz presje, albo nie wiesz czy Bartek zas nie odwali nagle, szkoda ze sa te gorsze momenty i głupie odzywki miedzy nimi i spiny o nic, bo wg mnie mogli byc spoko parą
Tańce i znowu oni pokazani. Czemu innych nie pokażą?


@desperadosowa: Co do reszty mogę się zgodzić, a odpowiadając, pewnie dlatego, że występy innych nie były ciekawe do pokazania, zatańczyli i tyle.

A z tą jogą to Luiza sama się wpakowała na minę, jej argumentem było to, że nie chce się wyginać, bo się nie ogoliła. No spoko, tylko jaka to jest logika, żeby nie zadbać o wygląd w programie z tysiącem