Wpis z mikrobloga

@Romantyk69: Nie prawda. Reddit jest a raczej był z wątkami blackpillowymi - szeroko i dobrze opisanymi, ale leciały bany bo stwierdzenie że 'kobieta się odemnie odwróciła tylko dlatego że pokazałem słabość' albo 'obraziła mnie bo jestem brzydki' to jest szkalowanie kobiet xD

Na 4chanie są też globalnie poruszane wątki, ale ogólnie ten portal jest ujowy w nawigowaniu.
  • 1
@Romantyk69: ale ten ewenement w PL to jest po prostu sam Wykop, bo masz tutaj bezpieczną platformę, a na innych platformach polskie chłopy też się nie wychylają. Zagranicą redpille gromadzą się wokół youtubowych kanałów i masz tego od groma i na pewno nie dotyczy to największych inceli. Są też kulturalne popularne kanały jak PsycHacks, które przebijają się do mainstreamu i innych topowych kanałów jako zapraszani goście, czy mniej grzeczne jak Alexander
  • 0
@Romantyk69: nie mówiąc już o kanale Whatever, który zbiera wyświetlenia w milionach, a jest jak najbardziej w temacie manosfery, redpill, rynku matrymonialnego i jest głównie kierowany do męskiej widowni mającej kłopoty w relacjach z dziewczynami
  • 2
@kaminarii: Reddit i 4chan to nic w porównaniu do youtubowego contentu, tematy są głównie poruszane na wielu popularnych youtubowych kanałach. Gdyby na zachodzie faceci mieli lekko to nie powstawałoby całe zjawisko passport bros. Zdecydowanie nie jest tak żeby w Polsce to było popularniejsze niż na zachodzie
@Romantyk69: Znaczy no problem jest taki że było tego o wiele więcej i były posty bardzo treściwe i fajne. No ale zleciały z rowerka w imię 'równości' i 'walki z nienawiścią' ¯\(ツ)/¯