Wpis z mikrobloga

@Dlugi_1111 bo widział? XD Jakby transportowali więcej osób to by wyszło, że się myli i tyle. Bycie zdrajcą nie ma tutaj znaczenia, on nie dostaje jakiegoś specjalnego info od produkcji
@Dlugi_1111 Nie wiem ile było busów, i on też nie wiedział. Było we dwójkę w busie + osoba wyeliminowana więc powiedział logicznie, że 3 osób brakowało. Jasne, mogło brakować więcej osób i po prostu by się mylił i tyle. Powtarzam, bycie zdrajcą nie ma tu znaczenia
@Dlugi_1111 Usystematyzujmy. Zabierają dwóch typa w jednym busie i wywożą. Nie widzą innych busów na miejscu gdzie dojechali. Jedna osoba jest wyeliminowana. Gość mówi, że 3 osób nie było na śniadaniu. Coś mnie ominęło lub źle obejrzałem?
@fafel3 dokładnie. Przywożą ich różnie:raz pojedynczo raz, podwójnie na śniadanie. Ich od razu przywieźli na misję i widzieli tylko, że grupa musi ich odnaleźć. Nie wiedzieli ilu będzie liczyć grupa.
@Dlugi_1111 no dlatego każdy z tego wywiezionego busa mógł pomyśleć dowolnie: albo że tylko ich wywieźli, albo więcej osób wywieźli, albo jeszcze coś innego (bo nie wiedzą). On wybrał opcję, że wywieźli tylko ich więc powiedział, że brakowało 3 osób. To że jest zdrajcą nie ma znaczenia tutaj, także jakby odpowiedział normalnie to by się nie wkopał. No ale się zestresował i wyszło jak wyszło
@fafel3 ale o tym, że wywieźli 2 dowiedzieli się na śniadaniu. Na śniadaniu ich nie było więc Piotr i ale nie mogli wiedzieć czy nie ma wie ej osób. 1 osoba mogła pełnić rolę nawigatora i nie być widoczna, a cymbal powiedział, że od razu wiadomo było że 3 osób brakuje.
@Dlugi_1111 Wiem, że nie mogli wiedzieć (chyba że podczas wywózki im powiedzieli) i właśnie o to chodzi. To było jego przypuszczenie, że tylko ich wywieźli. Dlatego twierdzę, że wkopał się nie tym co powiedział, ale jak to powiedział.