Wpis z mikrobloga

@viejra: No ale jak większość stawia na VP, to niewiele lepsze skiny się wygra, nie?

Ciągle się zastanawiam czy w ogóle obstawić coś pierwszy raz na tej stronie. Mógłbym te gorsze skiny wystawić, no ale niewiele mi z tego przyjdzie, jak i tak z powrotem dostanę syfiaste.
  • Odpowiedz
@ssjfrytek: @viejra: Dajcie spokój. Przy takim stosunku wygranej do przegranej stawianie skinów nie ma sensu. Jeszcze się zdarzy tak, że VP przypadkowo przegra i będziecie płakać.

@bart606: Stawiaj syfiaste na team, który ma bardzo małe szanse na wygraną. Wiele nie stracisz, a dużo możesz zyskać. NiP jest w słabej formie ostatnio. Spróbuj obstawić jakiś mecz przeciwko nim.
  • Odpowiedz
@viejra @GeneralX : Trudno przewidzieć jak zagra Mystik. Wszystko zależy od tego w jakiej formie będzie KennyS. Mimo wszystko sam raczej nie da rady ugrać Virtus.pro. W stawianiu skinów w tych meczach i tak dalej nie widzę sensu.
  • Odpowiedz
@ssjfrytek: A skąd mam wiedzieć czy oni grają u siebie w chacie, czy znów jest jakiś event jak ostatnio. Aż tak mnie te rozgrywki nie fascynują.

'Ja #!$%@?' wystarczyło tak albo nie.
  • Odpowiedz
@ssjfrytek: Jak miałby dawać info skoro na twitchu jest opóźnienie? Ja #!$%@?ę, myśl.

@bart606 Pova nie ma, bo nikt z Virtus.pro nie streamuje meczów. Byali widziałem coś tam próbował, ale nie robi tego regularnie. Może kiedyś doczekamy regularnego streama od Virtus.pro.
  • Odpowiedz