Wpis z mikrobloga

Spośród tytułów które wyszły w XXI wieku jednym z lepszych, który często pojawia się na listach gier "niedocenionych" jest Alpha Protocol.

Reklamowany jako szpiegowska gra RPG w istocie najprościej może być opisany w tych słowach. Czy grałem i polecam? Zdecydowanie. Jedna z ulubionych pozycji gimnazjalno-licealnego mnie xD

A skąd przywołanie tego tytułu? Otóż zadebiutował właśnie na #gog i w końcu można legalnie mieć go w swojej bibliotece :3

#gry #alphaprotocol #staregry (może nie aż tak stare, ale dla młodszych wykopowiczów 2010 to już retrogaming xD)
Wink - Spośród tytułów które wyszły w XXI wieku jednym z lepszych, który często pojaw...

źródło: Alpha_Protocol_(PC)_08

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
via Wykop
  • 0
@vulcanitu: Crap nie ma dobrej historii, której zmienność zależna od decyzji gracza nie jest iluzoryczna (decyzje mają duży wpływ na przebieg fabuły). Mechanika strzelania i skradania są przyjemne, postacie które spotykamy na swojej drodze również dobrze rozpisane. No i jest sporo zwrotów akcji.

Ogólnie gra cholernie ambitna była, studio może nie wszystko dowiozło tak jakby chciało, ale i tak odwaliło kawał dobrej roboty. Klimatyczna, dobrze zrealizowana, z garścią bugów, które jednak
  • Odpowiedz
@Wink: Gra świetna, wydaje mi się, że w Polsce przeszłą bez echa ze względu na brak polskiej lokalizacji. Głos głównego bohatera podkładał ten sam aktor grający Sheparda.
  • Odpowiedz