Wpis z mikrobloga

Drodzy wykopowicze,

Jestem pod wrażeniem wykopowego CSI. Jeden znalazł to, drugi tamto. Nie chodzi żeby komuś wykręcać aferę, ale żeby wykazywać nieścisłości. Duża część osób widzi z kim mamy do czynienia. Budda śledzi informacje o sobie, więc ma nas na oku. Kupił sobie ludzi poprzez charytatywność, więc ciężko mieć siłę przebicia. Też nie ma co go demonizować, ale to są jaja, że typ uchodzi za jakiegoś bożka.

#budda #famemma #polskiyoutube
  • 7
  • Odpowiedz
@10kobla: Nie podpuszczam, ale można by zebrać wszystkie informacje, ogarnąć to fajnie w całość i czekać aż któreś commentery podłapie temat. Bo viewsy mogą być z tego ładne a jak wiadomo viewsy = kaska. Czas to kończyć Panie call center Budda, DOZE nie wystartuje bo jeszcze coś wyjdzie, zobaczycie.
  • Odpowiedz
  • 11
@maxer033: Spokojnie. Są ludzie którzy potrzebują trochę czasu żeby "dojrzeć". Sprytnie robi, bo dobrze opłaca swoich "kolegów". Żeby była jasność, to mam na myśli, że ludzie z nim związani mają jak u Pana boga za miedzą, a nie płaci za tuszowanie czegoś. On też nie żyje z byłymi kolegami w zgodzie. Tylko co z tego, że by coś powiedzieli. Zaraz rzuci się tłum uradowanych szczególną hojnością Kamila Janusza Labbudy. Miał 3
  • Odpowiedz
i czekać aż któreś commentery podłapie temat. Bo viewsy mogą być z tego ładne a jak wiadomo viewsy = kaska


@maxer033: Typ zapłaci za niepublikowanie nawet i milion. Swoją drogą to ciekawe ile już afer zostało tak uciszonych..
  • Odpowiedz
  • 1
@wpisynienawisci: Jako jednostki, nie jesteśmy w stanie nic zrobić. Natomiast jako grupa, to co innego. Trochę zmieniło, bo tak jak na Twitterze większość broniła buddy za cenę życia, teraz jest to mniejsciowa grupa. Nie zmienili zdania, ale pozostają w uśpieniu. Uaktywniają się jak guru wyda oświadczenie.
  • Odpowiedz
@10kobla: taki biznesmen a żadnej firmy na siebie nie miał prócz tej kiedy pracował w call center. Ciekawi mnie kim jest właścicielką Rent66 skoro to budda był niby właścicielem.
  • Odpowiedz