Wpis z mikrobloga

#przegryw hydroksyzyna na noc dla huopa. W google piszą że 12,5 mg powinno wystarczyć do spania dla niego a jak nie pomoże to 25 mg na następny raz. Huop nie będzie tyle czekał na efekt i od razu jebnal 25 mg. Ale już kiedyś to brał i nic nie czuł. Dzisiaj musi zadziałać, do 45 minut powinno huopa zmieść z planszy, trochę nie chce się w to mi wierzyć bo nic a nic nie chce się spać ale musi w końcu coś zadziałać ehhh śmiechu warte
  • 11
  • Odpowiedz
Zmuła po hydro, lepiej mianseryne, sny realistyczne. Na dłuższą metę męczące. Psych trzeba mówić konkretnie o co chodzi i jakie dolegliwości a nie pierddoletto.
Na krótką metę zolpic świetnie się sprawdza.
Max 3 tyg. Co niektórzy zasmakowali i reszty można się domyśleć.
  • Odpowiedz
  • 0
@sykselek: ja ta hydroksyzynę dostałem kiedyś od lekarza pierwszego kontaktu bo stwierdziła że skacze mi ciśnienie przez to że się stresuje czy coś. Od psychiatry dostałem trittico kiedys
  • Odpowiedz
  • 2
@sykselek: @krepak @Zgnity_Ziemniak @Cobalt-Kinetics ta hydroksyzyna chyba jednak działa tylko z jakimś opóźnieniem dla huopa. Bo faktycznie nagle mnie zmielo chyba po 2 godzinach. Tylko nie wiem czy samo z siebie czy przez tabsa. Do tego spałem w sumie jak zabity, parę razy się przebudziłem bo koszmary miałem jak zawsze ale od razu zasypiałem znowu. do tego naprawdę ciężko było mi się wybudzić, budzika nie byłem wstanie wyłączyć. Dzisiaj jeszcze raz
  • Odpowiedz
  • 1
@krepak: dzięki, sprawdzę jeszcze dzisiaj ta hydroksyzynę bo mam prawie całą paczkę z kiedyś. Jak dzisiaj i może jutro też nie pomoże to kolejne będę próbował :D
  • Odpowiedz