Wpis z mikrobloga

#przegryw hydroksyzyna na noc dla huopa. W google piszą że 12,5 mg powinno wystarczyć do spania dla niego a jak nie pomoże to 25 mg na następny raz. Huop nie będzie tyle czekał na efekt i od razu jebnal 25 mg. Ale już kiedyś to brał i nic nie czuł. Dzisiaj musi zadziałać, do 45 minut powinno huopa zmieść z planszy, trochę nie chce się w to mi wierzyć bo nic a nic nie chce się spać ale musi w końcu coś zadziałać ehhh śmiechu warte
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Zmuła po hydro, lepiej mianseryne, sny realistyczne. Na dłuższą metę męczące. Psych trzeba mówić konkretnie o co chodzi i jakie dolegliwości a nie pierddoletto.
Na krótką metę zolpic świetnie się sprawdza.
Max 3 tyg. Co niektórzy zasmakowali i reszty można się domyśleć.
  • Odpowiedz
@sykselek: ja ta hydroksyzynę dostałem kiedyś od lekarza pierwszego kontaktu bo stwierdziła że skacze mi ciśnienie przez to że się stresuje czy coś. Od psychiatry dostałem trittico kiedys
  • Odpowiedz
@sykselek: @krepak @Zgnity_Ziemniak @Cobalt-Kinetics ta hydroksyzyna chyba jednak działa tylko z jakimś opóźnieniem dla huopa. Bo faktycznie nagle mnie zmielo chyba po 2 godzinach. Tylko nie wiem czy samo z siebie czy przez tabsa. Do tego spałem w sumie jak zabity, parę razy się przebudziłem bo koszmary miałem jak zawsze ale od razu zasypiałem znowu. do tego naprawdę ciężko było mi się wybudzić, budzika nie byłem wstanie
  • Odpowiedz
@krepak: dzięki, sprawdzę jeszcze dzisiaj ta hydroksyzynę bo mam prawie całą paczkę z kiedyś. Jak dzisiaj i może jutro też nie pomoże to kolejne będę próbował :D
  • Odpowiedz