Wpis z mikrobloga

#anime
Jakie anime polecacie? Zaliczyłem już Great Teacher Onizuka i Evangelion. Najlepiej jakby miało angielski lub polski dubbing i coś lettkiego nie walące deprechą jak Evangelion.
  • 32
  • Odpowiedz
  • 0
przecież walące deprechą to kwintesencja anime, a dubbingi najczęściej ssą


@wyjek: evangelion jedzie deprechą że aż śmierdzi taki Onizuka nawet się nie umywa do takiej deprechy. Dubbing - za leniwy jestem by mi się chciało tyle czytać

@wuzeta: jak najmniej fantastyki
  • Odpowiedz
Imho wszystko co dobre ma troche fantastyki @cygar: polecam full metal alchemist brotherhood, nie wiem moze darker then black? Cyber punk, attack on titan,steins gate, death note wymienam tylko zakonczone serie.

A z takich mniej fantastycznych i niedepresyjnych:

To nie mam xddd. Czemu chcesz #!$%@? kwintesecje dobrych animacji.
  • Odpowiedz
  • 0
@Mi_Amas_Linukson: był kiedyś taki anime jakiś naukowiec który idzie przez kontrole na lotnisku i mówi że jest 'mad scientist' i zostaje aresztowany, ale nie moge wygooglowac tytułu
  • Odpowiedz
angielski lub polski dubbing


@cygar: Przecież oglądanie po japońsku to jest przynajmniej 1/3 przyjemności oglądania anime. Wylewu można dostać jak się słucha jak gadają w innym języku.
  • Odpowiedz
  • 0
@cygar klasyczek to Attack on Titan (mimo świata wymyślonego to nie jest on wcale tak mocno fantastyczny), Jujutsu Kaisen.

Z mniej depresyjnych to Monster, genialny thriller, troche pod koniec się dłuży ale nie ma tragedii.

No i jak wyżej piszą, org dubbing i depresja to chyba 2/3 dobrego anime
  • Odpowiedz