Wpis z mikrobloga

Nie mogę się doczekać momentu, gdy Sony, Nintendo i Microsoft dopną swego, ubiją fizyczne kopie, a konsolowcy, którzy przez lata śmiali się z pecetowców że są więźniami Steama, sami będą więźniami swoich kochanych korporacji. No i oczywiście spiracić nie spiracą bo to kradzież, ale ich kochane korporacje mogą ich okradać do woli. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#gry #pcmasterrace
supra107 - Nie mogę się doczekać momentu, gdy Sony, Nintendo i Microsoft dopną swego,...
  • 10
@supra107 *przecież już są poddanymi korporacji XD

Jeśli gdzieś tworzy się zamknięty tzw. "ekosystem" oprogramowania i sprzętu, i jeden ośrodek musi klepać zatwierdzenia i dostosowywać tytuły czy aplikacje pod platformę (σ ͜ʖσ) nie trzeba niczego więcej.

Szkoda tylko, że ten syf zaczyna przenikać tam gdzie do tej pory wszyscy sobie radzili bez tego, jak np. kupowanie samochodu, który właściwie jest sprzęgniętą elektronicznie usługą używania
(i też się nazywa tych chcących crackować i obchodzić blokady "złodziejami" oszukującymi korpo ()


@wygolony_libek-97: No to jest najpiękniejsze, tacy pożyteczni idioci którzy już tak dali sobie sprać mózgi że przełkną największe #!$%@?ństwo od korporacji.

Najnowsze BMW ma wszystkie funkcje za płatną subskrypcją pomimo tego że już wydali kilkanaście tysięcy za auto? Będą potulnie płacić za każdą z nich i wyzywać każdego kto zcrackuje soft w aucie
jedynym legalnym źródłem


@supra107 : Problem jest taki, że Ty piracisz nowe gry usprawiedliwiając to jakimiś grami abandonware sprzed 40 lat i równając obie sytuacje ( ͡° ͜ʖ ͡°)