Wpis z mikrobloga

@chemiczna-wojna: Powie, że specjalnie robił taką fuszerkę, żeby hejterzy mieli o czym gadać i żeby był ruch na kanale. Zastosuje rady z komentarzy i powie, że od początku miał zamiar tak zrobić.
  • Odpowiedz
@chemiczna-wojna: będzie udawał, że nic nie zaszło i wrzuci normalnie kolejny film, w którym "zmieniła się koncepcja" na zabudowę tak jak to było z kuchnią i prysznicem gdzie 20min zachwalał sam siebie jaki to genialny jest. Wcale 90% ludzi nie pisało mu wcześniej żeby zmienił ustawienie.
  • Odpowiedz
@Kamilek2323: ogólnie to Janek jest w dupie. Kasy odłożonej nie ma, koszty na księgową i ZUS co miesiąc są czyli musi nagrywać i liczyć się z hejtem albo zawiesić działalność i iść do Decathlonu.

Prawda jest taka że powinien normalnie pracować a YouTube traktować jako pasję i dopiero gdy dochody z yt będą na poziomie powiedzmy 10 000 co miesiąc można by coś zmienić.

A tu wyszło nie żyj z
  • Odpowiedz
@kuba199206: gość jest w moim wieku ale szczerze mam wrażenie, że mentalnie to zatrzymany w czasach licealnych. No bo tak po prawdzie chce kupić busa, odkłada każdy grosz na niego i #!$%@? wydaje całość na zakup? Potem widzimy właśnie takie filmy z druciarstwem, montowaniem używanych łóżek i rzeczy od widzów lub ze śmietnika bo #!$%@?ł się z całej kasy na "zakup marzeń" i jest goły i wesoły.
  • Odpowiedz
@kuba199206 w sumie zastanawiające skąd on ma pieniądze na opłacenie ZUS i księgowej, skoro tak bieduje
co, rodzice mu firemkę opłacają? :D
nie ma #!$%@?, on musi gdzieś dorabiać
w sumie to mówił, że na Marywilu koledze pomaga
  • Odpowiedz
@kuba199206: Ja też jestem osoba ktora nie ma nic do Janka, ja lubie ogladnac te jego odcinki i ja mu życzę jak najlepiej ale no czasem to co mówi i robi to mnie dziwi przez co nie dziwi że ludzie aż tak o nim piszą itd
  • Odpowiedz