Wpis z mikrobloga

#bekazpisu Jedyne kogo Kaczyński porobił na komisji - to samego siebie.
Kluczyl w zeznaniach, zaprzeczał samemu sobie, nieudolnie grał "niepamięcia"- jawnie widać było, że po prostu łże lub zataja prawdę.

Pytanie: " czy użycie pegazusa pozwoliło uratować życia ludzkie?"
Jarek: " tak, chociaż jak już mówiłem nie mam wiedzy na ten temat"

No jak nie masz wiedzy, to skąd jednocześnie wiesz, że pegaz uratował ludzkie życia?

Pytanie: " czy pegazus pozwolił schwyta groźnych przestępców?"
Jarek: "tak, chociaż jak już podkreslalem nie mam wiedzy na ten temat"

Raz mówi, że jedyna jego wiedza o pegazusie, to ta ogólnodostępna wiedza medialna. Ta ogólnodostępna wiedza medialna pozwala mu jednak z całą stanowczością stwierdzić później, że wie, że 90 procent użyć pegazus była przeciwko gangsterom, a tylko 10 procent to użycie wobec "innych" osób. Ciekawe skąd te statystyki - bo nie z mediów.

Można by tak dalej i dalej, kłamstwo, kłamstwem poganiane.

Ustawił sie jarek na początku komisji odmawiając przysięgi także miał ten psychiczny komfort, że może zmyslac nie obawiając się konsekwencji i po części dlatego tak to wyglądało. W momencie w którym nie złożył pełnej przysięgi, posiedzenie powinno być zakończone i skierowany wniosek do sądu. Z drugiej zaś strony, to że jednak kontynuowali ma też swoje plusy. Będzie można wezwać go drugi raz, i skonfrontować to co będzie gadał podczas nowego przesłuchania z tym co paplal dzisiaj.

"Nie odpowiem panu na pytanie"
"Nie będę odpowiadał na pytania tego członka"
"Może se Pan prosić"

Za to powinny polecieć wnioski do sądu za nagminne uchylanie się od odpowiedzi bez powodu.

Przy okazji jarek pokazał jakim jest małym zakompleksionym czlowieczkiem i nie mam na myśli wzrostu.

Stawianie siebie ponad prawem. Jego prawo nakazujace odpowiadać nie obowiązuje.
Stawianie siebie jako lepszego od innych. Jako najmadrzejszego człowieka na świecie. Święta wiara w swoją nieomylność.
Od innych wymaga , aby zwracać się do niego per prezes, czy premier - jednocześnie przez gardło nie mogło mu przejść słowo "pośle" w odniesieniu do członka komisji.
Bo przecież on sam jest posłem, a ci tu w komisji nie mogą być rownymi jemu. Ot taka zryta psycha.

Malostkowosc i kompleksy - to zaprezentował sobą jarek. Samouwielbienie i jednocześnie pogardę dla wszystkich innych. Ludzie niższej półki, którzy powinni się cieszyć, że jaśnie pan traci swój czas odpowiadając.

Że względu na mocno zwichrowana psychikę ten człowiek jest niebezpieczny dla tego kraju i jego kariera polityczna powinna się już skończyć. #polityka
  • 2
@obserwator_swiata: Dane wywiadowcze polskich służb na izraelskich serwerach, a typ gada o członkach i antysemityzmie. No poważny polityk. W Izraelu jest pełno rosyjskich Żydów, rosyjski to tam prawie drugi język urzędowy. Równie dobrze dane mogły być przekazywane Ruskim, cholera wie kto tam miał do nich dostęp, a Kaczyński o członkach gada... No polityk "wielkiego" kalibru, odpowiedzialny mąż stanu poważnego państwa PIS XD
Cały ten PIS to jest jedno wielkie pośmiewisko, banda