Wpis z mikrobloga

@Major_Gross: W Izraelu jest gorąco od samego początku i nie chodzi tylko o klimat. Pamiętam w latach 90-tych nie było miesiąca bez doniesienia o zamachu jak typ się wysadzil w autobusie miejskim pełnym ludzi i jakoś Żydzi tutaj nie pouciekali.
  • Odpowiedz
  • 0
@szef_foliarzy: bo tu chodzi o żydów z Europy zachodniej w sumie to fakt że tam mają niebezpiecznie, po zamachu tym we Francji kilka lat temu wszystkie synagogi do dziś są "patrolowane" tzn wojsko z bronią długa patroluje ulice właśnie chodząc od jednej synagogi do drugiej. W sumie to ciekawe ale jakies 15-18 lat temu miałem ziomka który mówił że celem ściągania arabów do np Niemiec i Francji jest to żeby żydzi
  • Odpowiedz
  • 2
@Apogryw: że jakiś czas temu mówił o niebiańskiej Jerozolimie która ma powstać jednak na terenach Polski, a jeszcze kilka lat temu że żydzi będą nas wyrzucać z domów przez ustawę 447. A teraz wstawia takie coś. Dziwnie to się łączy nie?? xD straszenie żydami którzy będą kazali pracować gojom za miskę ryżu po 20h dziennie i batozyc, taka narrację przedstawia. A zobacz że mógł napisać "Polska jest bezpiecznym krajem dzięki temu
  • Odpowiedz
@Major_Gross: A może po prostu żydzi lubią nacjonalistyczne napięcie, że wróg czuwa i dlatego trzymajmy się w kupie? A poza tym z tym nacjonalizmem to też różnie wygląda, bo ci najbardziej ortodoksyjni żydzi w Izraelu, mający najwyższą dzietność, wcale nie są syjonistami , bo oni wręcz jeśli nie hejtują wprost państwa Izrael (są i tacy) to przynajmniej je kontestują w różnych aspektach, np. są zwolnieni ze służby wojskowej, której unikają jak
  • Odpowiedz
  • 0
@szef_foliarzy: no ale oni właśnie nie są nacjonalistami, mało tego oni nienawidza syjonizmu i Izraela oraz tej flagi a siedzą tam bo to yebane nieroby i tłumacza to że muszą być blisko ziemi Świętej a chodzi o zasiłki natomiast nacjonaliści czyli ci Syjoniści jak kiedyś ta organizacja BETAR to prawica i nie lubią i tych ortodoxow z których nie ma żadnego pożytku ale też i lewicowych żydów z USA
  • Odpowiedz
@Major_Gross: Bo oni prowadzą osiadły tryb życia, a nie koczowniczy, więc dla nich może być biednie i niebezpiecznie, ale dopóki jest co jeść i pić to będą siedzieć i będzie im dobrze. Wykurzyć można dopiero siłą co pokazuje historia Europy Zachodniej i Polski do której uciekli przed prześladowaniami i z której zostali usunięci przez holokaust. A powrotu do PL nie będzie. O tym mówi ten żyd z bardzo dobrego kanału YT
  • Odpowiedz
  • 0
@szef_foliarzy: aa wiem który coś tam oglądałem ale #!$%@? mnie gość, ja tam wolę ten nowy rodzaj żyda którego stworzyli syjoniści. :) a powrotu do Europy nie będzie to jasne ale ci którzy ciągle mieszkają w Europie będą pewnie częściej z przykładowo Francji, Niemiec, Anglii przyjeżdżać do Polski bo oni też Europy opuszczać nie chcą. Ale to akurat może być dla Polski dobre zawsze to lepsze niż Arabowie i to jednak
  • Odpowiedz