Wpis z mikrobloga

#gdansk planuje różowa zabrać przed świętami do Gdańska. Co warto byłoby zwiedzić w tym okresie? Gdzie pójść na spacer itd?Znalazłem dobra ofertę ma booking blisko Sopotu. Czy warto zatrzymać się w Sopocie i ewentualnie dojeżdżać samochodem do Gdańska czy lepiej już szukać gdzieś w centrum lub bliżej Gdańska jakiegoś apartamentu/hotelu?
  • 19
  • Odpowiedz
@Espance: @saviola7 noca chyba co godzine? rzadko korzystam
raczej gdansk - tutaj zwiedzanie miasta plus muzea to dwa dni
sopot w ciagu dnia to spacer monciakiem na platne molo - dopiero wieczorem tam jest impreza
lepiej napisz czy bedziecie w tygodniu czy w weekend? ile dni?
  • Odpowiedz
@Espance: to raczej gdansk
moze jakies airnb chełm/morena? zjazd tramwajem do centrum gdanska
gdansk to dwa dni - jeden na zwiedzanie, drugi na muzea
jeden dzien to przedpoludnie sopot, poludnie gdynia, wieczor w sopocie
jeden dzien to moze hel samochodem? moze wyspa sobieszewska? - ale to juz raczej samochodem

w tygodniu proponuje komunikacje miejska lub skm-pociagi, rano i popoludniem trojmiasto to jest korek...
  • Odpowiedz
@Espance: Ja z kobitką jeżdżę do Sopotu, wynajmujemy w okolicy Dworca i poruszamy się SKM do Gdańska lub Gdyni. Albo też można fajnie pospacerować do Jelitkowa bądź Orłowa.
  • Odpowiedz
  • 0
@Dziadekwnuczek: chyba są już rejsy. Widzę komentarz sprzed miesiąca. Narszie co wypisałem to przejście się długim targiem, rejs statkiem na Westerplatte i z powrotem, molo Sopocie, diabelski młyn - punkt widokowy. Co jeszcze polecasz? Muzea nas nie interesują więc odpadaja
  • Odpowiedz
@Espance: gda spacerkiem po wyspie spichrzów i całe głowne miasto, góra gradowa, w gdansku w oliwie ogród i punkt widokowy pachołek
w sopocie moze jeszcze monciakiem pod opere lesna spacer? w gdyni to srodmiescie, sker kosciuszki i kamienna gora - tam jest nawet kolejka, ktora mozna wjechac na gore. no i w gdyni jeszcze molo i klif w orłowie
  • Odpowiedz