Wpis z mikrobloga

Sam nie mam akcji LPP ale śledzę sprawę, bo mega ciekawa się dzieje na naszym podwórku.
Czy sprawa jest jakaś bardzo śmierdząca? Nie aż taka jak inne Hildenberga, bo to "tylko" sprzedawanie do Rosji przez ukrytą spółkę, ale patrząc na historyczną skuteczność Hildenberga to spółki długoooo nie podnoszą się po takim ciosie. Każdy ma swój rozum i róbta co chceta, ale na prawdę warto dać sobie na wstrzymanie, lepiej stracić okazję niż pieniądze. Jak ktoś będzie chciał mieć LPP to wydaje się, że jeszcze będzie okazja.
Zwłaszcza, że spółka sama sobie nie pomaga, a jej oświadczenie to żart xD Nie, że odniosą się do zarzutów, przygotują odpowiedz etc tylko łolaboga, atakują nas xD Czyli na 99% to prawda
#gielda #lpp
Mysciak - Sam nie mam akcji LPP ale śledzę sprawę, bo mega ciekawa się dzieje na nasz...

źródło: OIP

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
lepiej stracić okazję niż pieniądze


@Mysciak: dobra uwaga, ale tu niektórzy juz po zakupach. IMO warto poczekać chociaz ten komunikat o ataku jest śmieszny, lpp z pewnością szykuje jakieś oficjalne szczegółowe oświadczenie. Pewnie puszcza ten steatment przed otwrciem USA.
Tko jest okolo 10k
  • Odpowiedz
@Mysciak: ten mialem na myśli, to jest takie gówienko napisane na kolabie, graja na czas zeby przedstawić bardziej szczegółowe odpowiedzi na ten "atak"
Wejdz na twetera tej agencji, jest tam sporo rzeczy do ktorych sie moga odnieść biznesowych i osobistych
Hindenburg Research

A former manager described LPP CEO and founder Marek Piechocki’s approach:

He didn’t “give a f*ck about some war between Russia and Ukraine. This [war] is just temporary.”
  • Odpowiedz
@Mysciak: ja tylko dodam jeden ciekawy temat. Jeśli fund ma decyzję, że mają wyjść to wychodzą po trupach. Teraz na pkc i sell ponizej 11k stoi ponad 10k papieru. Czyli za ponad 100 baniek. I nie ma szans na open bo nie ma tyle popytu.
Plus lpp straci procentowe udziału w indeksach. Fundusze które odwzorowuja indeks muszą ucinać lpp. Robi się kula śnieżna.
  • Odpowiedz