Wpis z mikrobloga

Dobranoc, cześć, giniemy. To koniec krypto i bitcoina. Moje portfolio legło w gruzach. Jak mogło dojść do tak dużej korekty.

( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)

A tak na serio nawet jak by spadło o 40% to nie było by tak źle bo chciałem dorzucić 40k PLN przy większych okazjach na paru altach. A jak ktoś się stresuje to pamiętajcie żeby nie inwestować pieniędzy na których stratę nie możecie sobie pozwolić!

#kryptowaluty #bitcoin
Zaid - Dobranoc, cześć, giniemy. To koniec krypto i bitcoina. Moje portfolio legło w ...

źródło: temp_file1172665036193803218

Pobierz
  • 16
@prawilnik: Myśle ze nawet w przypadku problemów finansowych giełdy taka kwote dałby rade wyplacic jesli zrobilby to odpowiednio szybko, gorzej by mieli ludzie z milionami. A poza tym też nie ma co wpadać w paranoje ze każda giełda będzie padać bo pare w przeszłości padło. Wiadomo jest taka szansa, ale kiedyś to był nowy rynek. Giełd powstało setki. Wiec musiały jakieś nie wyrobić i sie wyłożyć. Teraz masz duże firmy, których
18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@Jestem_robotem123 do tej pory zainwestowałem 50% btc + eth, 50% alty. Portfolio mi winduje solana kupiona w dobrej cenie (11x 💀)

Mój mindset jest taki że to trochę jak gra dla mnie, jakieś wirtualne cyferki które nic nie znaczą. Będę się cieszyć dopiero jeśli kiedyś się uda zawrócić na konto bankowe jako PLN. Czy się uda? Zobaczymy.
@aversxx: co do wypłaty to wcale nie jest tak kolorowo. Na binance jeśli dobrze kojarzę można jednym przelewem max 10k € wypłacić. Nie wiem w sumie jak ludzie większymi kwotami tam operują.
@eustach jesteś pewien? Czytałem że dla zweryfikowanego konta to kwota rzędu milionów usd

Bardziej się martwię fee przy zamianie tether usd - > fiat usd. Z tego co na szybko patrzyłem był bardzo kiepski przelicznik

@Jestem_robotem123 to jest cały wykres mojego portfolio :p
@Zaid mordo chwalisz się w internecie, że masz pół bańki złotych.
Ostatnio jakiegoś typa pobito, bo nie chciał dać szlugi.

( ͡ ͜ʖ ͡)
Mój mindset jest taki że to trochę jak gra dla mnie, jakieś wirtualne cyferki które nic nie znaczą


@Zaid: też tak miałem, póki rosło to wirtualne cyferki, jak spadło to już przestały być takie wirtualne ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@innv dzisiaj pół banki, a jak odwiedzą mnie smutni panowie to się okaże że to nie jest warte nawet jednej fajki xd

@onsar właśnie sam jestem ciekaw czy moja psycha to pociągnie. Jeśli mnie kiedyś srogo wyleszczy to zrobię update
właśnie sam jestem ciekaw czy moja psycha to pociągnie.


@Zaid: jeśli zaczniesz się czuć jak bóg i wygryw to wychodź, dobra lada od kolegi któremu w 2021 shity robiły kosmiczne wzrosty i zacząłem wchodzić w god mode myśląc, że będzie to trwało wieczność. Też traktowałem to jak cyferki póki nie spadło -90% (przy każdym lekkim spadku myślisz, że to korekta i odbije) i przytyłem przez besse 15kg ( ͡° ͜