Wpis z mikrobloga

@Jarkendarion: "Darrion powie nam, że miecz pochodzi z Varantu, więcudajemy się do starego znajomego Gonzalesa i pokazujemy mu miecz (o ile wcześniej wykonaliśmy zadanie Broń dla Gonzalesa). Dowiadujemy się, że za porwaniami stoi Bractwo Masjafu. Wracamy do Namiba, a ten wysyła nas do Gor na Totha w celu wysłania strażników do obozu Balama, gdyż właśnie ten obóz może zostać napadnięty. Gadamy z Gor na Tothem po czym udajemy się do obozu
@Jarkendarion coś kojarzę, że ta lista była błędna i jeden ze składników był inny, ale to tylko mi świta, bo dawno nie grałem. Podaj te składniki może pomogę
@styxu: Dzięki, teraz walę z pamięci, bo kilka razy sprawdzałem listę: kwiat kaktusa ( mam od zurisa), 5 żuwaczek pełzaczy, dwie rośliny lecznicze, esencja ducha, szczaw królewski, akwamaryn, trzy bagienne ziela. Mam to i zadanie nie rusza i baal Tyon nie chce nic uwarzyć ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@styxu: Czyli trzeba kupić, może dlatego, ale najlepiej bym znał kod na tę miksturę, by ją zanieść nowicjuszowi w khoronis rzadko używam kodów, ale tutaj by się przydało ( ͡° ʖ̯ ͡°)