Wpis z mikrobloga

No powiem, że fajna ta Marianka. A jak jeszcze poćwiczyła, to już w ogóle zrobiła się z niej lalunia 10/10. Do tego uśmiechnięta, rozgadana, z wartościami. Typ co startuje z ramienia PiS na prezydenta Bydgoszczy rozwodzi się z nią. Moim zdaniem to strzał w kolano. Z jednej strony mógł bardziej przyciągnąć średni i młodszy elektorat z taką żoną, a odkąd startującą w MMA to także najmłodszy. Z kolei bycie rozwodnikiem nie zwiększy mu szans wśród starszego elektoratu.
Do tego jeśli chodzi o relacje, a przynajmniej te stabilniejsze relacje, to podejrzewam, że nie będzie jego mocną kartą to, że jest podwójnym rozwodnikiem (mając do tego z obu małżeństw dzieci). A tak miałby sobie 5 lat młodszą żonkę.
Jak dla mnie to trochę beka z typa.

#schreiber #bydgoszcz #kujawskopomorskie #polityka #bekazpisu #zwiazki #logikaniebieskichpaskow #rozowepaski #famemma #cloutmma #mma
  • 7
@Adamfabiarz: 2. Wygląd to nie wszystko w relacji, oni do siebie kompletnie nie pasują pod względem charakteru , ona hiper atencjuszka, pewnie jak nie wstawi przez godzine czegoś do sieci to czuje pustkę i brak satysfakcji z życia. On wzdryga się na samą myśl o zrobieniu zdjęcia, raczej ceni sobie prywatność.
@KonTrojanski6-10-21: Czy ja wiem? Ktoś kto siedzi w polityce musi choć trochę lubić atencję.

@zachariasz-grundbaum No chciała powstrzymać, a teraz pierze menelice i na dodatek wygrywa. A przy okazji zgarnia hajs i zarabia. Czy ja wiem czy hipokrytka? Czasem w życiu poglądy na dane rzeczy ulegają zmianom.
Jak flirtowała z Tyburskim? Że sobie dla niej zaśpiewał z okazji zbliżających urodzin? A to, że ładna kobieta może mieć atencję facetów to najzwyczajniejsza