Wpis z mikrobloga

Wg mnie mamy teraz dwie połączone hossy, pierwsza to hossa krypto, jak widać cykl się wypełnia, ale oprócz tego, pojawiło się zjawisko hossy, bańki na meme coinach, inwestują w to młodzi ludzie którzy kilka lat temu widzieli szalone wzrosty doge i shiba, i też chcą w tym uczestniczyć teraz, są skłonni do wyższego ryzyka, ale też oczekują wyższych wzrostów.

Na bezpiecznym portfelu jestem +40 procent, a na meme 1600 procent, to jest jakieś szaleństwo, ale jeszcze się nie kończy. #kryptowaluty
  • 10
  • 0
@onsar popcat. Imo, spokojnie dojdzie do 1 dolara, idzie tak samo jak wif, w którym przez chwilę byłem, te same nastroje i oczekiwania, a do tego uważam że koty będą królować w tej meme hossie, giełdy igrają z użytkownikami dając jakieś koty w postach (niedługo listningi na dużych cexach tak tak było z wif), a te meme coiny raczej szukają swoich podstaw w antycznym internecie, a po co powstał Internet? Dla śmiesznych
  • 0
@onsar otwieram teraz knajpę w Krakowie i jak zobaczyłem że krypto leci to sprzedałem solane z zyskiem 110 proc żeby mieć płynność na lokal, i wtedy też pozbyłem się wif, z zyskiem 15 proc, no i oczywiście wif zaczął rosnąć, włączyło mi się fomo i zacząłem śledzić co jeszcze posiadają duże portfele meme coinow no i ten kot się pojawił kilka razy, kupiłem, oczywiście spadło o połowę, ale potem zaczęło gonić grubo,
@maliczek Ale spokojnie, to nie są żadne połączone hossy tylko jej początek. BTC zaczął zbierać kapitał i dominację, altseason rozpocznie się dopiero jak dominacja BTC zacznie spadać i potrwa jak zawsze około roku. Codziennie są coiny które robią x20 a potem spadają o 99%, to jest bez znaczenia dla tak dużego rynku. Większe alty są jeszcze -70/80% od ostatniego ATH, tak że długa zabawa jeszcze przed nami.