Wpis z mikrobloga

Ludzie, którzy mają tylko wygląd, później robią co tylko mogą, żeby go uratować i kończą jak glonojady. Unfollowuje ostatnio konta ładnych kobiet i facetów z Instagrama.
Znudziły mi się. Like, człowieku masz do zaoferowania kilka milimetrów swojej powierzchni i nic poza tym, do tego jakie to krótkotrwałe, jak kariera piłkarza, a później jesteś Gmochem który całe życie analizuje co by było. Prasę kobieca też przestałam czytać bo na każdym zdjęciu >30 a ja przecież #wykop30plus przerzucam się na popularnonaukowe foliarskie teorie brzydkie mordy też są spoko, zresztą rzygać mi się chce jak widzę swoją twarz w lustrze, ja nie wiem że moje dzieci w loterii genowej dostały niby oparte na moim ryju twarze, ale jakoś lepiej rozłożone, piękniejsze, mam nadzieję że tak zostanie aaaaa muszę wrócić do otaczania się brzydkimi ludźmi , nie ma na rynku treści i miejsca dla ludzi brzydkich i przeciętnych, zagrzybionych i porytych #przegryw #uroda #frustracje
KingaM - Ludzie, którzy mają tylko wygląd, później robią co tylko mogą, żeby go urato...

źródło: AnnaGjortzBobverg

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
@KingaM: W sumie co jest nie tak z typiarą ze zdjęć które wstawiłeś? nie wygląda jakby na siłę ratowała swoją urodę jakimiś zabiegami tylko zwyczajnie się już trochę zestarzała, przytyła i se włosy ścieła xD
  • Odpowiedz