Wpis z mikrobloga

#famemma
Bandura vs Adamek(100%)
Ferrari vs Łaszczyk 2 (?)
Pasternak vs Tyburski 2(100%)
Wiewiór vs Alberto o pas 84 (90%)
Linkiewicz VS Rybak k1(90%)
TBA vs TBA
TBA vs TBA
TBA vs TBA
TBA vs TBA
Mrozzo vs TBA

wiadomo kto się jeszcze ma bić w maju?
EDIT( w sumie tak teraz patrze na te potecjalną karte walk i jak to się sprawdzi to spoko karta walk się zapowiada xD)
  • 13
@HENKA: XDDD, nie trolluj, plis xd, jak nie udajesz to jesteś typem człowieka dla którego inna walka niż Muran vs Najman czy Ferrari vs Alan to syf xd, z taką kartą walk spokojnie 500k ppv sprzedadzą jeśli się taka karta sprawdzi
@Legit_Info_12: nie mowie, ze ppv sie nie sprzeda, tylko ze karta jest #!$%@?. kogo interesuje kolejna walka ferrariego z laszczykiem, linkewicz albo #!$%@? bandura z adamkiem? przeciez to nuda w #!$%@?
@HENKA: "kogo interesuje walka Ferrariego z Łaszczykiem" - XDDDDDDDDDDD, tak samo walk Bandura Adamek totalnie mnie nie obchodzi, ale jak można napisać "kogo obchodzi ta walka" gdzie zrobili pod zdjęciem z 160k like XD
@Legit_Info_12: dla ciebie 'spoko karta walk' to duzo lajkow pod zdjeciem na insta? to ze 'nikogo nie obchodzi' to byl skrot myslowy, chodzilo mi o to, ze dla fana frikfajtow (a nie fana bandury czy fana ferarriego) nie ma tu nic ciekawego, zadne zestawienie nie wzbudza emocji, zapowiada sie nuda na konfach, odgrzewane kotlety i sportowa szermierka na piesci
@HENKA: xdd, "spoko karta walk" to taka która wzbudza emocje, taka karta będzie wzbudzać emocje, zasięgowo mocno się zapowiada, pytasz "kogo obchodzi kolejna walka Ferrariego z Łaszczykiem" no k*rwa po tej 1 walce to każdy by rewanż zobaczył, programy fajne i walka jedna z najlepszych w fame(pomijam fakt, że raczej takiej walki nie będzie), tymi lajkami nie odpowiedziałem Ci na to, że spoko karta walk tylko lajkami Ci odpowiedziałem, że mimo,
@Legit_Info_12: nie, nie jestem typem co co gale #!$%@? ze 'najgorsza karta w historii' (np. ostatnia clout byla spoko), po prostu ta karta nie wzbudza emocji, fajnie ze fani bandzi czekaja na walke, ale dla og fana frikow to meh. zestawienia takie typowe fame po swoim prajmie. i serio nikogo nie obchodzi rewanz z laszczykiem
@HENKA: ale nie wiadomo jaka dokładna karta będzie z tych walk co podałem to oprócz Ferrari vs Łaszczyk reszta jest pewna, a co do walki Ferrari vs Łaszczyk to k**wa nie masz racji XD, zobacz se np komentarze pod ich walką którą wrzuciło Fame na yt niedawno, każdy pisze, że to najlepsza walka w historii i, że rewanż chcą, dziwny chłopie jesteś, jak można napisać, że walka Ferrari vs Łaszczyk nikogo