Wpis z mikrobloga

Witam. Od jakiegoś tygodnia dręczą mnie telefony ze screena. Za kazdym razem jest inny. Zmieniają sie co jakiś czas numery kierunkowe. Sygnał trwa dwie sekundy i koniec. Zainstalowałem apke ktora blokuje wszystkie nieznane numery bo tylko tak skutecznie mogłem sobie z tym poradzić. Zadzwonilem na infolinie plusa to jedyne czego sie dowiedziałem to ze nie ma możliwości zablokowania numerów międzynarodowych chcących sie ze mna skontaktować oraz że przysługuje mi promocja na fotowoltaike. Ma ktos jakis pomysl jak sie tego pozbyć bez pomocy apki. Kierunkowy +881 to jakis międzynarodowy numer satelitarny, reszta to jakies kraje egzotyczne Ameryki Południowej.

#telefon #telefony #plus #plush
Lukasz17qr - Witam. Od jakiegoś tygodnia dręczą mnie telefony ze screena. Za kazdym r...

źródło: 1000013830

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
@Lukasz17qr W apce "odebrać telefon?" możesz blokować numery po masce, a także...

Rozwiązać swoje problem, ponieważ ten program ma opcję odbierania i natychmiastowego odrzucania lub trzymania połączenia. Parę razy się chińczyki czy inne śmiecie spamowe natną na drogie ODEBRANE połączenie do Polski to się nauczą wykreślić twój numer z bazy. Mi dali spokój po miesiącu jak masowo łapałem strzałki z Afryki o każdej porze dnia i nocy ( ͡° ͜ʖ
  • Odpowiedz
@Lukasz17qr: Może podałeś swój numer gdzieś/był wyciek/ktoś opylił twój numer na e-bazarku/gdzieś coś kiedyś zaznaczyłeś i twój numer jest w spam bazie. Nie odbieraj, to może im się znudzi wydzwanianie, i przeniosą cię tam na swoją wewnętrzną listę nieaktywnych numerów, to będziesz miał spokój na jakiś czas. Ewentualnie czasem możesz w google wpisać numer i sprawdzić kto dzwoni.

Do mnie dzwonią non-stop z jakimiś garnkami albo fotowoltaiką, a jedyna rzecz gdzie
  • Odpowiedz
że jeśli ja odbiore to mi siano zejdzie z konta?


@Lukasz17qr: XD, jak z zdążysz odebrać to oni płacą. Ale mudźyni chcą żebyś oddzwonił więc strzały bardzo krótkie puszczają. W androidzie da się np całe +8 wrzucić na czarną listę.
  • Odpowiedz