Wpis z mikrobloga

@Kryspin013 Tego to akurat jestem świadom, ale szukam jakiegoś prostego gówna po taniości co podziała żeby sobie pograć w te pokemony z 2002-2004 w łóżku albo w pociągu/samolocie xD
Na klocowatym Lenovo z 3060 niby można to zrobić ale jednak wygoda i miejsce w plecaku też się liczy xD
@Kryspin013 Tego to akurat jestem świadom, ale szukam jakiegoś prostego gówna po taniości co podziała żeby sobie pograć w te pokemony z 2002-2004 w łóżku albo w pociągu/samolocie xD


@SpoconyBambik: Nie znam się na tanich chińskich emulatorach, ale w tej cenie to już chyba lepiej wziąć jakieś PSP albo DSI, lub jakieś nowsze chińskie cudo jak to tutaj:
Kryspin013 - >@Kryspin013 Tego to akurat jestem świadom, ale szukam jakiegoś prostego...
@SpoconyBambik:Chcesz coś taniego i niezłego to kup sobie Anbernic RG35XX, Miyoo Mini Plus, Anbernic RG35XX plus albo Anbernic RG35XX H. Kolejność od imo najgorszej do najlepszej. Nie ma sensu dzaidować i kupować gówno za ~100 zł, kiedy za 180-250 max 300 zł masz naprawdę niezły sprzęt, który nie sprawia wrażenia właśnie chińskiego gówna xD