Wpis z mikrobloga

@jmuhha
Mieszkania są dostępne i cenowo dość drogo, ale napewno taniej jak w Poznaniu

Korkuje ze najczęściej przeprawa przez warte. Ale nie jest jakoś mega zakorkowany.
Konin to miasto marketów, jest ich tu pełno, na każdym osiedlu masz ich w bród. Stary Konin jest ładniejszy, a nowy to taka typowa prlowska zabudowa. Baseny są, ale takie bidne. Na szczęście blisko termy w uniejowie. 40 min autostrada. Restauracje również są spoko. Nie ma ich mega dużo ale z każdej kuchni coś jest. Kino, duży helios oraz dwa mniejsze miejskie, gdzie bilety tańsze a niczemu nie ustepuja sieciówka.
Co do dostępności lekarzy to ciężko mi
  • Odpowiedz
via Wypiek
  • 0
@Lluciano czyli w sumie dla mnie plus w takim sensie że nie akademickie,

Zdziwiło mnie jednak trochę, że miasto mimo że leży przy a2 jakby nie wykorzystuje swojego potencjału. To co kojarzę to z Konina kopalnie, ale chyba nieczynną, Licheń i tyle :p

Ale potrzebuje spokojnego miasta do życia. Nie wiem czy mi się wydaje, ale konin ma mega szerokie ulice. A jak z przestępczością? Jest się czego bać? Siłowni, orlików
  • Odpowiedz
@jmuhha to nie widzę powodu żeby się tam przeprowadzać… nic oprócz rodziny mnie tam nie trzymało. Po każdym weekendzie u rodziny widzę rozwój tego miejsca w tempie 0%, nie licząc kilku nowych dróg i chodników. Po godz. 18 miasto umiera, również w weekend.
  • Odpowiedz
@jmuhha osobiście jakbym szukał spokoju to wolałbym się wyprowadzić do jakiegoś domku przy lesie, a nie do kolejnego mieszkania, żeby się kisić w bloku i słuchać zgiełku małego, ale jednak miasta i wdychać spaliny. Konin jest bardzo depresyjny. Osobiście nie korzystam z wielu usług miasta wojewódzkiego jakim jest Poznań, ale jeśli tylko chce kupić jakąś część do roweru, to wiem że po drugiej stronie miasta chociaż jeden sklep będzie to mia
  • Odpowiedz
  • 0
@gerijerrypl: wynajem domu / kupno tez rozwazam

zauwazylam wlasnie, ze te mieszkania spoko moze na inwestycje, ale nic nie zastapi normalnego domku nawet malego
  • Odpowiedz