Wpis z mikrobloga

Gdzie są wpisy o prowokacji policji na strajku rolników? Większość widzę, że usunięto czy oznaczono jako informację nieprawdziwą.
Największy protes tod dawna, a na wykopie cicho.
Może społeczności wykopu to nie interesuje, to od razu odszczekuje swoją sugestie o cenzurze.
#policja #rolnictwo strajk rolników #protest
  • 17
  • Odpowiedz
to od razu odszczekuje swoją sugestie o cenzurze.


@Konradinz: powiedz mi... o jakiej prowokacji mowa? Czy potrafisz wskazać konkretny zarzut co się tam działo? Bo o prowokacjach tylko słyszałem ale nie było ŻADNYCH DOWODÓW!
  • Odpowiedz
  • 3
@aarahon: uważam że ludzie ubrani w te same buty taktyczne to nie przypadek, puszczanie gazu w spokojnie stojących to nie przypadek.
Ci sami ubrani w charakterystyczne buty wyrywali kostkę.
  • Odpowiedz
  • 6
@Konradinz: aha czyli te obrazki z dupy, na których gówno widać to są dowody xD? Takie dowody to i płaskoziemcy mają na poparcie swoich tez.
  • Odpowiedz
uważam że ludzie ubrani w te same buty taktyczne to nie przypadek


@Konradinz: ok, niech będzie że ludzie ubrani w takie same buty taktyczne to nie przypadek ANI NIE PROWOKACJA CZY POLICJANCI! Mogą stać sobie, może nawet chodzili w tłumie ale sama ich obecność nie prowokuje innych ludzi do niczego.

puszczanie gazu w spokojnie stojących to nie przypadek.


@Konradinz: nie było takich zdarzeń.

Ci sami ubrani w charakterystyczne buty wyrywali
  • Odpowiedz
Gdzie są wpisy o prowokacji policji na strajku rolników? Większość widzę, że usunięto czy oznaczono jako informację nieprawdziwą.


@Konradinz: może dlatego, że nie ma żadnych dowodów na tę prowokajcę, a jęczy się o takowych zawsze, gdy ktoś coś naodwala na protestach?
  • Odpowiedz
@Konradinz: powoedz mi lepiej czemu pierwszy protest przebiegł spokojnie a na drugim były burdy, co? XD bo przyjechały bojówki z solidarności od tego debila przewodniczącego Dudy i #!$%@? chcieli porozrabiac
  • Odpowiedz
@Konradinz: Ci w taktycznych na zdjęciu stali z boku i to zdjęcie latało jako dowód na prowokację. Zaś to z wyrywaniem kostki, akurat jak na złość prowokatorzy wyrywali kostkę tuż obok związkowców i żaden związkowiec nie zareagował? XD
Mi to zaraz przypomina Bąkiewicza i to jego #!$%@? że podpalona chałupa podczas marszu to wina prowokatorów z opozycji, albo że chałupa sama się podpaliła.
A teksty bo buty taktyczne mieli, przypomina mi
  • Odpowiedz