Wpis z mikrobloga

@cichy-spokojny-grzeczny: Dokładnie, w końcu jakaś odmiana od wszędzie obecnych oczojebnych gamingowych PCtów. Postawić go jeszcze na podłodze i będzie idealnie. Nie wiem po cholerę ludzie stawiają kompa na biurku tracąc dostępną przestrzeń xD To już lepiej w jego miejscu postawić drugi albo trzeci monitor ¯\(ツ)/¯
Chosen_Fox - @cichy-spokojny-grzeczny: Dokładnie, w końcu jakaś odmiana od wszędzie o...

źródło: 13gYR5U

Pobierz
  • Odpowiedz
@MyOwnWorstEnemy: Nie wiem co ludzie mają do Northa, bardzo elegancka buda, jak mebel z Ikei. Fajnie że ktoś coś eksperymentuje na tym rynku, a nie tylko szkło i LEDy do usranej śmierci.
@dqdq1: Ten co zrobił tą budę pewnie ma mokro w gaciach na myśl o tej budzie od Fractala. Pewnie ją kupi i dodatkowo #!$%@? taką okleiną, a jest już fanem tej marki. ( ͡° ͜ʖ ͡
  • Odpowiedz
Ja to jestem zaskoczony, że dopiero teraz branża uświadamia sobie, że PC może być designerskim, ładnym przedmiotem i dekoracją wnętrza.


Niekoniecznie wszystko, co ładne, musi być przewiewne, a to dużo ważniejsze od wyglądu w przypadku obudowy PC. A jak obudowa nie będzie zbyt przewiewna, to też wszystko w środku będzie pracować na większych obrotach i będzie głośniejsze.
  • Odpowiedz
  • 0
@cichy-spokojny-grzeczny po prostu do pewnego momentu nie było chętnych dawać po 500-1000 zł za designerską obudowę. Teraz rynek się zmienił i ludzie nie mają w domu pctów tylko smartfony i ewentualnie laptopy. Komputery pc mają ludzie, którzy potrzebują ich do pracy lub gier, więc są to droższe jednostki, więc jeżeli już mają kupić kompa za 7-10k to wydanie większej kasy na poprawienie wyglądu nie jest dla nich problemem. Tak to sobie na
  • Odpowiedz
Ja to jestem zaskoczony, że dopiero teraz branża uświadamia sobie, że PC może być designerskim, ładnym przedmiotem i dekoracją wnętrza.


@cichy-spokojny-grzeczny: no tak, bo skoro ty zdałeś sobie dziś z tego sprawę to znaczy, że w tym samym dniu producenci robili takie designerskie obudowyxDDD

Po prostu zawsze takie robili tylko ty o tym nie wiedzialesxD
  • Odpowiedz