Wpis z mikrobloga

W życiu nie czułem takiej nienawiści jaką czuję do PiSu i ich propagandystów, tych wszystkich Ziemkiewiczów, Kołeczków, Ogórków. Przestałem czuć wspólnotę narodową z tymi ludźmi, czuję że należę do innej cywilizacji. Aż mnie nosi za każdym razem, gdy wyświetla mi się spot wyborczy, gdy oglądam YouTube.
  • 18
  • Odpowiedz
@Alcedoatthis ja mam podobnie. Jeżeli chodzi o szkodliwość to dla mnie PIS jest na takim samym poziomie jak PO i reszta partii, ale samo to jakimi ludźmi są pisowcy buduje we mnie nienawiść do nich. Takich arogantów, ignorantów i przekonanych o swojej racji idiotów tylko tam można spotkać. To są tak umysłowo zamknięci ludzie że brzydzę się za każdym razem gdy ich widzę gdziekolwiek.
  • Odpowiedz
  • 28
@Elberus: Wystarczy, że PiSowiec, albo propagandysta użyje słów "Koalicja 13 grudnia, uśmiechnięta Polska, czy Pizza z Jagodna i już mam ciśnienie podniesione. Albo tych Kamińskiego pokazującego gest Victorii.
  • Odpowiedz
@Alcedoatthis: Już przed ich pierwszą kadencją, gdy była na nich moda na wykopie to mówiłem, że nikt tak pięknie i na wiele lat Nie obrzydzi patriotyzmu, jak oni.
Wycierali sobie gęby pompatycznymi hasłami, a pod tą przykrywką trzepali grube hajsy będąc przy tym mega bezczelnymi.

Z drugiej strony to taki jad i nienawiść uderza głównie w Ciebie. Oni mają to w dupie
  • Odpowiedz
  • 0
@Zoonekro: Szanuję, ja nie zdawałem sobie sprawy co zrobią. Śmiałem się nawet wtedy z KODu. Ja to nie bylem wielkim zwolennikiem PO, moje pierwsze kroki na rynku pracy miały miejsce za Tuska w Januszexie w Polsce powiatowej, a gdy były wybory ja już byłem na emigracji. Wróciłem do Polski, żeby zacząć studia. Jeszcze do pandemii byłem nastawiony neutralnie, oglądałem nawet Ziemkiewicza, który niby krytykował PiS, ale na końcu wychodziło, że PiS
  • Odpowiedz
to już jakas choroba psychiczna xD


@hohohohoho: nah, wystarczy duża świadomość polityczna. To co pisowcy odwalali przez te 10 lat to ciężko nawet skomentować. #!$%@? podsłuchiwanie izraelskim sprzętem szpiegowskim opozycji i zgrywanie durnia przez prezydenta, że uczciwie "zdobył" zaufanie 10mln Polaków to dosłownie wierzchołek góry lodowej. I te północno koreańskie spoty w telewizji "publicznej" w ramach "wiadomości". Rzyg.
Gluptaki - >to już jakas choroba psychiczna xD

@hohohohoho: nah, wystarczy duża świa...
  • Odpowiedz
@Alcedoatthis: Dlatego daj na czarną wszystkie tagi, które dotyczą polityki. Nie masz na to żadnego wpływu, a tylko męczysz się. Najlepiej jest dbać o to, na co mamy wpływ i jest blisko nas. Tyle tracimy czasu na bzdury typu polityka, a nie widzimy, że ktoś blisko nas potrzebuje pogadać. Często tak jest i dałem tylko przykład. Widać, że jesteś w porządku. Rzuć ten syf. Nawet jak interesujesz się historią czy sportem
  • Odpowiedz