Wpis z mikrobloga

@Deladomboix klimat to nie jest nic stałego a te #!$%@? głąby, ktore na geografii grali w kółko i krzyżyk myślą, ze zmiany klimatu to wina czlowieka.
Klimat zmieniał sie, zmienia i bedzie zmieniac. Wmówiono ludziom, że muszą robić to czy tamto, żeby powstrzymać zmiany klimatu robiąc z tego #!$%@?ą sektę zamiast poczynić starania w oparciu o modele klimatyczne by wykorzystać szansę jaką dają interglacjały.

Ja #!$%@?.
@Vasek no ale jak mieszkasz nad morzem to tez masz pretensje do plażowiczów, że wiatr nagoni wode i jest przypływ czy, ze jak wieje to fale są wieksze?
Farmazony o emisji CO są tak gówno warte ile bajka o dziurze ozonowej- nie wiem ile masz lat i czy pamiętasz jak monitorowano i straszono, ze w 1990 pozniej 1995 roku umrzemy, pozniej przesuneli to na 2000r pozniej jakos dziura ozonowa sie zmniejszyła do
  • 1
@Alinoe_83: to zależy co wg ciebie znaczy że pizga. Jak na Kretę to chłodnawo jeszcze i wiatr potrafi wiać. W dzień w słońcu ponad 20 w nocy potrafi być 10. Jak na moje morze za zimne jeszcze na pływanie.
  • 0
@Alinoe_83: większość knajp zamknięta bo jeszcze sezon turystyczny się nie zaczął. Ale tawerny cały rok otwarte. Teraz dobry moment na Balos bo da się zaparkować w pobliżu zejścia na dół i nie będzie tłumu ludzi.
@0rdynus: Czyli cały naukowy dorobek klimatyczny nazywamy farmazonami - okej. Dziura ozonowa się zmniejszyła po protokole montrealskim. Obecnie jest mała, a w ciągu kilku dekad ma zniknąć. Dlatego się o niej nie mówi, bo wspólne działania przyczyniły się do usunięcia tego problemu - ale pojawił się inny!

Szacuje sie, ze ilosc CO zmieniala sie na przestrzeni wieków w znaczacy sposób a "dzis" jest jedną z najniższych.

Nie wiem gdzie się szacuje