Wpis z mikrobloga

XDDDDD za parę słów prawdy o Rzeźniczaku zdjęli mi post, więc nazwijmy dziewczynki z których usług korzystał ładniej, jeszcze raz by do jak największego grona osób dotarło:

-Kubuś miał wiele lat partnerkę Edytę Zając, modelkę, którą zdradzał na prawo i lewo, nawet bezpośrednio przed i po ślubie,
-jedna z prostytutek zaszła w ciążę, bo Kuba nie lubi się zabezpieczać, a ona mówiła że coś tam robi.
-w zeszłym roku powiedział w wywiadzie w TVN że nie kocha swojej 6 letniej córki i nie ma z nią kontaktu,
-jakiś czas później Kubuś miał inną narzeczoną Magdalenę Stępień którą zostawił w 8 miesiącu ciąży,
-8 miesiąc? późno, ale nie przeszkodziło mu to w tym aby przy narodzinach syna być u boku nowej partnerki,
-niedługo później syn Kuby był bardzo poważnie chory, a ostatnią nadzieją dla niego była terapia w Izraelu. Nie chciał jednać wykonać telefonów, pożyczyć pieniędzy czy wyłożyć własnych (mowa o 450 tysiącach złotych, co dla niego nie powinno być większym problemem) uznając że dalsze leczenie nie ma sensu.

No i podsumowując: KAŻDE KUPIONE PPV TO JAKIEŚ PIENIĄDZE KTÓRE TRAFIAJĄ NA KONTO GOŚCIA CO JEST UZALEŻNIONY OD GRANIA KOGOŚ W SOCIAL MEDIACH, RANIĄCEGO NA KAŻDYM KROKU BLISKICH I NIE POSIADAJĄCEGO ŻADNEJ MORALNOŚCI. BOJKOT CLOUT PO TAKIM RUCHU TO POWINIEN BYĆ OBOWIĄZEK.

Plusujcie by dotarło do jak największego grona osób, którzy mogą złudnie myśleć że Peszko podpisał zwykłego kumpla z boiska.

#cloutmma #famemma #mecz #pilkanozna #highleague #mma #polska
michalxd21 - XDDDDD za parę słów prawdy o Rzeźniczaku zdjęli mi post, więc nazwijmy d...

źródło: obraz_2024-03-09_233122550

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
niedługo później syn Kuby był bardzo poważnie chory, a ostatnią nadzieją dla niego była terapia w Izraelu. Nie chciał jednać wykonać telefonów, pożyczyć pieniędzy czy wyłożyć własnych (mowa o 450 tysiącach złotych, co dla niego nie powinno być większym problemem) uznając że dalsze leczenie nie ma sensu.


@michalxd21: nie żebym tego typa bronił, bo dla mnie to (pod)człowiek najgorszego sortu, ale po #!$%@? wtrącasz w to ten wątek, skoro tutaj
  • Odpowiedz
  • 1
@bezbekpol: usłyszał że w Polsce nic nie zdziałają, a terapia w Izraelu jest ostatnią szansą, z bardzo małym prawdopodobieństwem powodzenia, ale zawsze jakimś. Jesteś majętnym człowiekiem, i masz wybór- brzytwy się chwycić by uratować własne dziecko, czy może jednak zostawić je na pewną śmierć? Z resztą jak pokazuje sytuacja córki, Kubuś ma problem z miłością do własnych dzieci. To dla mnie powinien być kontekst. Nie wiem jakim człowiekiem trzeba być
michalxd21 - @bezbekpol: usłyszał że w Polsce nic nie zdziałają, a terapia w Izraelu ...

źródło: obraz_2024-03-10_124042475

Pobierz
  • Odpowiedz
@michalxd21: Zdaję sobie sprawę z tego, jak zdesperowany jest człowiek, któremu umiera bliska osoba. Tylko tak jak napisałem, w tym momencie pojawiają się ludzie, którzy powiedzą ci, że jest 0,0001% szansy, ale musisz zapłacić za to kupę hajsu. Słyszysz to, co chcesz usłyszeć i to w momencie, gdzie zrobisz wszystko, byleby to była prawda. Tutaj padło akurat na kogoś, kto ma do swoich dzieci stosunek raczej obojętny, więc nie zadział
  • Odpowiedz