Wpis z mikrobloga

@ZielonaOdnowa: dzięki szeryfie, dam Ci znać, jak zaobserwuję takie zjawisko. a tu taki znalazłem, też fajny:

Zgodnie z art. 4 ustawy z 13 września 1996 roku o utrzymaniu czystości i porządku w gminach, każda osoba wyprowadzająca zwierzę domowe na spacer jest zobowiązana do ochrony terenów przeznaczonych do wspólnego użytku przed zanieczyszczeniami, na przykład psimi odchodami.
@Monkey-Man dobrze, że napisałeś wielkimi literami ZA DZIESIĘĆ MILILITRÓW bo tak czytam i zastanawiam się kto da 4zl za Silverlake (ja mam za 2zl) czy 2.5zl za zare albo 2zl za araba wartego połowę ceny xD. Dwa lata temu za takie ogłoszenia o charakterze zarobkowym to było jechane po ratajtach mlmentalnie.
@Monkey-Man 3zl za szklo to normalna praktyka. W te symboliczne 3zl właśnie wlicza się twój czas posiwecony na pakowanie i koszt kartonu folii taśmy itp. Jeśli nie da rady zarobić na odlewaniu to polecam rozlewać po kosztach. Szybciej się pozbędziesz nadmiaru soku we flakonach zamiast liczyć, że wyjmiesz dwie dniówki więcej z całego interesu.
@ebeebe123123: spoko, nie ma ciśnienia. no i masz odpowiedź na swój dylemat - co stragan to metoda. ja na nic nie liczę, niczego na siłę nie chcę się pozbywać, zwyczajnie redukuję swoim tempem obciążenie półki jak większość tu zebranych. czy zapas wystarczy na tydzień, miesiąc, kwartał, czy rok - to nie ma przecież żadnego znaczenia.