Wpis z mikrobloga

#raportzpanstwasrodka
Ok, powiem szczerze podczas nagrywania tego materiału złapałem jetlag chodząc pół przytomny z kamerą będąc delikatnie rozdrażniony czując się jak zombie. Także z góry przepraszam za kiepskie kadry. Nie mniej w tym materiale mozecie zobaczyć jak bardzo Filipiny są spolaryzowane. Z jednej strony masz bazary ,widoczki znane z Kambodży z drugiej strony wielkie galerie handlowe wcale nie ustępując tym w Polsce
Towarzysz_Sobaka - #raportzpanstwasrodka 
Ok, powiem szczerze podczas nagrywania tego...
  • 10
Można zrobić ciekawy kontent? Można. Tak trzymaj, niby nic a z pozycji obcokrajowca bardzo ważny temat i informacje.


@Wielki_Szu_internetow: nie spodziewałem się pozytywnej opinii od Ciebie. Dziekuję

Nie ma chlania berbeluchy przy basenie, autor nie ma paznokci zegarkowych od niedotlenienia organizmu, nuda ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@Hexenbrenner: papierosów też nie ma
(,) i pełne uzębienie jest....
@Miskagnoju: Gapci angielski jest wręcz podstawowy. Z resztą Gapa jest typem Polaka który musi przebywać w towarzystwie rodaków, tak samo jest z prezesem. Efekt jest tako, że i tak podstawowy angielski odzie na boczne tory.
Widziałem vlogi twarogowej jej angielski jest lepszy od Gapy co prawda szału nie ma ale jest jak najbardziej komunikatywny.
Myślę, że twarogową stale imprezy z Polakami ją przerosły. Srejle jest w identycznej sytuacji. Obsługuje przepitych Polaków