Wpis z mikrobloga

#bonzo Moi drodzy !
Na mocy ugody zawartej w dniu dzisiejszym przed Sądem Rejonowym w Łodzi dla Łodzi-Śródmieście Mateusz Kupiec pseudonim Tiger Bonzo w ramach zadośćuczynienia zobowiązał się do przeproszenia mnie za wyzwiska o charakterze pedofilskim wobec mojego 4 letniego wówczas syna, zdissowanie w sposób ordynarny i powszechnie uznawany za obraźliwy mojej córki 2 dni po jej narodzinach, pomówienie mnie o wykorzystywanie osoby niepełnosprawnej w celu osiągnięcia korzyści finansowej oraz upublicznianie mojego prywatnego numeru telefonu w internecie a także wpłatę kwoty 1500 PLN na Dom Dziecka Nr 1 w Łodzi w ciągu 30 dni.
Jednym słowem sprawa wygrana bo na mocy ugody udało mi się wyegzekwować wszystko to o co wnosiłem w prywatnym akcie oskarżenia. Cieszę się, że skończyło się na jednym posiedzeniu i nie będę musiał więcej jeździć taki kawał drogi na kolejne rozprawy a dla Mateusza mam nadzieję, że będzie to lekcja, z której wyciągnie wnioski a co najważniejsze już więcej nie zaatakuje nikomu Matek czy też bezbronnych dzieci.
Wieczorem oczywiście widzimy się na streamie gdzie opowiem Wam więcej o przebiegu posiedzenia jak i o tym co się działo po rozprawie.
LUFA DONEJT START 22:00 !
Z całego serca dziękuję za Wasze wsparcie i do zobaczenia wieczorem na YouTube ❤️ #patostreamy
  • 11
  • Odpowiedz
@bodychrist_official: hej możesz mi wytłumaczyć co to za koleś?
Widzę ze ogladacie jakiegoś menela z youtuba, wchodzicie z nim w polemikę i jak puści wyzwiska to idziesz z menelem do sądu i to relacjonujesz? I czy to były wyzwiska standardowo po rodzinie jak w podstawówce?
  • Odpowiedz