Wpis z mikrobloga

@dddobranoc: ale to trzeba być debilem, żeby nie chodzić do lekarza "bo tak". Tacy powinni na papierze to oświadczać raz na całe życie, a potem jak już będzie źle i jednak już lekarze nie tacy straszni, to powinna wtedy przyjechać ale pośmiać się z takich przygłupów
  • Odpowiedz
  • 0
no xd bo kogoś życie dojeżdża. Szkoda gadać.


@ratelier: tak, XD bo jak go cala rodzina zaciagala do lekarza a ten nie, bo wie lepiej to jest dla mnie bez różnicy tak samo jak ktoś, kto #!$%@? 150 po mieście autem i się owija o latarnie. Na własne życzenie.
Oczywiście życze mu zdrowia.
  • Odpowiedz
@Hayate25: no jasne, niech korzysta, wiadomo, że mój pomysł to abstrakcja i pstryczek w nos, ale beka zawsze z takich chojraków, ale jak już poważnie jest to idą z podkulonym ogonem do lekarza. Szkoda (ale mi nie w sumie xD), że czasem jest już za późno.
  • Odpowiedz
@dddobranoc: Nie ufałbym do końca w 100% w te informację, do 20 miał skończyć busa i jechać do Włoch, a bus chyba jest ledwo co zaczęty. Ostatnio płakał, że nie ma kasy, ale nie oceniam, nie znam typa tylko tyle co z tagu.
  • Odpowiedz
@Vadzior: no ta, też mam bekę z wielkomiastowych szamanów leczących się wodą z cytryną. No ale lepiej późno niż wcale - może przekona się, że wydłużenie średniej długości życia wzięło się z rozwoju medycyny a nie zabobonów.
  • Odpowiedz
jezu, jak ja nie szanuje ludzi, którzy nie chodzą do lekarzy przez całe życie, a potem ryk, płacz i wycie bo jest się chorym
nie każe chodzić kazdemu go lekarza codziennie albo co miesiąc, ale gościu - chociaż na kontrole co rok albo coś
ale skądś te odklejki Janka musiały się wziąć...
  • Odpowiedz
@dddobranoc: typowe wsiurstwo wychowane w prlu. Nie ide do lekarza bo mi coś jeszcze znajdą. Heniek poszedł do lekarza i po roku nie ma chłopa. #!$%@? że typ chodził z objawami nowotworu z 5 lat. Poki go do łóżka nie przyspawało to nie pójdzie do lekarza.
  • Odpowiedz