Wpis z mikrobloga

Dawno takich asów nie widziałem.
Robiłem dobudówkę, firma robiąca pokrycia dachowe zrobiła też więźbę. Jeszcze murowałem, gdy zmieniali pokrycie na starym domu. Pytałem jaką chcą mieć tam wysokość na szczycie, żeby im pasowało. Zaznaczyliśmy, tak zrobiłem. Później typ dzwoni do mnie, że jest za nisko i trzeba dołożyć zaprawy dookoła. Powiedziałem żeby się bujał, bo sam tak chcial.
Później spotkanie z inwestorem, ten mówi że przecież Piotrek pytał o wysokość i tak mu podałeś, nawet byłem przy tym. No tak wyszło. Mówię do typa "jak ja robię dach to mam w dupie czy jest wymurowane niżej czy wyżej niż na planie, robię do tego co jest, a nie podnoszę sobie z dupy cały dach". A on że tak musiało być bo doszły te kantowki i deski. Nawet inwestor mu mówi, że nie daje się desek na murze, tylko kończą się przed. Ten zdziwiony i niedowierza xD
Pytam się jak ja mam to teraz otynkować, skoro dachówki na brzegach nawet nie zasłaniają tego drewna? I dlaczego nie dał po prostu desek na belki bezpośrednio. "Bo za duża odległość jest". "To po cholerę dajecie belki 20 cm od ściany?" xD
Firma działa od lat, kilku pracowników, nie wiem jak oni funkcjonują.
A i oczywiście krzywo jest ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#budownictwo ##!$%@?
PiotrFr - Dawno takich asów nie widziałem.
Robiłem dobudówkę, firma robiąca pokrycia ...

źródło: temp_file4151126998257079346

Pobierz
  • 4